RuyaTabirleri.com

Rüyada Boş Tabut Görmek

Rüyada boş tabut görmek, farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Boş tabut bazen hastalıklardan kurtulma anlamına gelir. Bu nedenle rüyasında boş tabut gören kişinin çevresinde bulunan bir hasta kurtulur ve şifa bulur. Bazen de bu rüya boş bir evdir. Yakında yeni bir eve taşınacağınızın ve bu evin yeni yapıldığının göstergesidir. Rüyada boş bir tabutu sırtlamak, kişinin boştan yere kendisini üzdüğü ve boşa kendisine eziyet edip dünyevi sıkıntılara düştüğü anlamındadır. Boş bir tabutu evinde gören kişinin ailevi sorunları olur, bu rüya aile içinde çıkacak tartışmalara ve kavgalara işarettir. Rüyada boş bir tabutun içine giren kendisini tehlikeye atacağı bazı olaylar yaşar veya dikkatsiz davrandığı için hem kendisi hem de çevresindekiler zarar görür.

Rüyada Tabut Görmek

Rüyada görülen tabut, bazen mal ve mülke, bazen de hastalığa veya ölüme işarettir. Rüyasında tabuta giren kişi büyük bir makam sahibi olur ve çevresindekilerin saygısını kazanır. Eğer tabuta giren bir başkası ise tabir onun için geçerli olur. Tabuttan düşmek görevinizden alınacağınız veya makamınızı kaybedeceğiniz anlamına gelmektedir. Tabut taşımak sorumluluk altına girmeye; tabut yapmak önemli bir işe girmeye veya meslek değiştirmeye, tabutu omuzlamak ise, yakında tanıdığınız bir kimseye yardım edeceğinize işaret eder.

Rüyada Sağlam Bir Tabut Görmek

Rüyada görülen sağlam tabut kişinin eşinin namuslu ve ahlaklı olduğunu gösterir. Bu rüya evlilikte mutluluğu yakalayacağınızın ve sizden meydana gelecek güzel karakterli bir neslin göstergesidir. Kırık tabut ise ahlaksız bir kadınla ilişkiye girme anlamına gelir.

Rüyada Boş Tabut Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada görülen boş tabut kişinin ölümden korktuğunun veya hayata olan bağlılığının göstergesidir. Boş tabut bazen de sevdiklerinizi kaybetme endişenizin bir yansıması, onlardan ayrılma korkusunun dışa vurumu olabilmektedir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!