RuyaTabirleri.com

Rüyada Boş Tabut Görmek

Rüyada boş tabut görmek, farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Boş tabut bazen hastalıklardan kurtulma anlamına gelir. Bu nedenle rüyasında boş tabut gören kişinin çevresinde bulunan bir hasta kurtulur ve şifa bulur. Bazen de bu rüya boş bir evdir. Yakında yeni bir eve taşınacağınızın ve bu evin yeni yapıldığının göstergesidir. Rüyada boş bir tabutu sırtlamak, kişinin boştan yere kendisini üzdüğü ve boşa kendisine eziyet edip dünyevi sıkıntılara düştüğü anlamındadır. Boş bir tabutu evinde gören kişinin ailevi sorunları olur, bu rüya aile içinde çıkacak tartışmalara ve kavgalara işarettir. Rüyada boş bir tabutun içine giren kendisini tehlikeye atacağı bazı olaylar yaşar veya dikkatsiz davrandığı için hem kendisi hem de çevresindekiler zarar görür.

Rüyada Tabut Görmek

Rüyada görülen tabut, bazen mal ve mülke, bazen de hastalığa veya ölüme işarettir. Rüyasında tabuta giren kişi büyük bir makam sahibi olur ve çevresindekilerin saygısını kazanır. Eğer tabuta giren bir başkası ise tabir onun için geçerli olur. Tabuttan düşmek görevinizden alınacağınız veya makamınızı kaybedeceğiniz anlamına gelmektedir. Tabut taşımak sorumluluk altına girmeye; tabut yapmak önemli bir işe girmeye veya meslek değiştirmeye, tabutu omuzlamak ise, yakında tanıdığınız bir kimseye yardım edeceğinize işaret eder.

Rüyada Sağlam Bir Tabut Görmek

Rüyada görülen sağlam tabut kişinin eşinin namuslu ve ahlaklı olduğunu gösterir. Bu rüya evlilikte mutluluğu yakalayacağınızın ve sizden meydana gelecek güzel karakterli bir neslin göstergesidir. Kırık tabut ise ahlaksız bir kadınla ilişkiye girme anlamına gelir.

Rüyada Boş Tabut Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada görülen boş tabut kişinin ölümden korktuğunun veya hayata olan bağlılığının göstergesidir. Boş tabut bazen de sevdiklerinizi kaybetme endişenizin bir yansıması, onlardan ayrılma korkusunun dışa vurumu olabilmektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Boş Tabut Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Turkan (02 Mart 2016 saat: 05:51)

  Merhaba
  Annem hasta ve amelyyat olmsi lazim.ben her gece onu dusunerek uyuyorum.ruyamda annemin bi arabanin icinde gordum ve birisi. arabanin icine bos bir tabut koydu bende kizdim bunu buraya kim koydu dedim.ve ayni. G gece bir adamin elinde annemin fotografi vardi ve annemin kim oldugnu arastirdigni soyledi.ve bu adamla ben evlenecektim ruyamda ancak adami tanimiyorum.lutfen ruyami yorumlayin

 2. derya (13 Şubat 2016 saat: 15:03)

  Rüyamda esimle çocuklarımın odasında ilimizde yere siz üstü oturmusuz.eşim biseyler almış ama hepsini hatirlamiyorum.ve eşimin aldıklarına bakiyouz.birden çocukların arasıra yattigi yeşil bir kanepemiz var o kanepenin üzerinde yeşil tabut var ve uzeride yeşil örtülü.eşime kızıyorum bunu neden aldın diye elimi uzatıp almaya çalışıyorum.ama eşim bana bağırıyor hayır bırak o orda kalacak diyor.

 3. Duygu (06 Ocak 2016 saat: 10:59)

  Merhaba ..

  Ben rüyamda bir köprünün üzerindeyken elime boş bir valiz verdiler ve bu valizi gören çok eski bir arkadaşım köprünün kenarına doğru koştu ve bir isim oyledi net hatırlamıyorum o ismi ve onlar kosunca bende kenara kostüm ve beni o çok eski arkadaşım köprü den aşağı atti ve su çok derindi. Sonra köprünün altinda yukardan aşağı uzanmış ipler vardı ben o iplerden tutunarak köprünün altından karşı tarafa geçtim orada bi tane merdiven vardı merdivene çıktım ama o beni itikleyen gormesin diye kendimi tekrar suya bıraktım boguluyordum son anda kurtardim kendimi sonra kendimi köyümüzde ki evde buldum duvarda yastiktan yapılmış tabut vardı ve o tabutu kucakladim ve kendimi ölüymüs gibi gostermeye calistim

 4. Songül (01 Eylül 2015 saat: 08:17)

  Ben ilk önce rüyamda komşumdan 2 tane hediye çeyiz aldığını görüyorum sonra biriyle telefonla konuşa konuşa balkona çıkıyorum ve balkondan bir bakıyorum boş ve tabut örtüsüyle sarılı bir tabut görüyorum sanki normal bir durummuş gibi tedirgin olmadan içeri giriyorum bu neye işarettir bir yorumlarmısınız .

 5. ruziye coşkun (31 Temmuz 2015 saat: 08:51)

  Bir kadın ve bir adamı öldürmeye götürüyorlar daha sonra benim evimde iki tane tabut geliyor. Tabutlar camdan yapılmış ama içleri boş. Kadının tabutu büyük, adamın tabutu ise küçük. Bende oturup başına fatiha okuyorum .Daha sonra iki tane adam geliyor ve bende yanımda duran bir adam var.Onu işaret ederek bu onun oğlu diyorum, adam bana kafa sallıyor.Kadının tabutunun içinde bir taç var padişah tacı gibi bir şey ve değerli eşyalarını koymuşlar.Adamın tabutunun üstüne yeşil veya siyah bir örtü örtmüşlerdi.Onun tabutunun başına gitmedim sadece örtüyü ve açık cam kısmını gördüm.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,