RuyaTabirleri.com

Rüyada Boşanma Görmek

Rüyada boşanma görmek, gerçekleştirilen çalışmalar, yapılan işler ve üretilen çalışmalar sayesinde para kazanmaya ve mal ve mülk alarak birikim oluşturmaya delalet edilir. İş hayatında ve sosyal hayatta karşılaşılacak sorunlardan, uğranılacak ihanetlerden ve yapılacak hatalardan ötürü maddi ve manevi olarak zarara uğramaya, borca girmeye ve iş hayatından çekilmeye de işaret eder.

Rüyada Ayrılmak

Rüyada ayrılmak, aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların ve ayrılıkların bitmesine ve anlaşmazlıkların ortadan kalmasına yorumlanır. Sevgililerin, eşlerin ve birbirinden uzak insanların biraraya gelmesine ve kavuşmasına yorulur. Aynı zamanda, savaş zamanında düşmanlardan kaçmaya tabir olunur.

Rüyada Vedalaşmak

Rüyada vedalaşmak, uzun zamandır muzdarip olunan bir rahatsızlıktan kurtulmaya ve bu süreçte dostlardan ve arkadaşlardan destek ve yardım görmeye delalet eder. İş hayatında yapılacak değişimlere ve yeniliklere, yeni bir yere taşınmaya ve mevcut durumunu değiştirmeye işarettir.

Rüyada Kavga Etmek

Rüyada kavga etmek,  insanlar arasında başgösteren anlaşmazlıklara, yaşanan çatışmalara ve fikir ayrılıklarına yorulur. Aynı zamanda, iş hayatında yaşanan sıkıntıların çözülmesine yorumlanır.

Rüyada Silahla Kavga Etmek

Rüyada silahla kavga etmek, tanıdıklar arasında çöpçatanlık yapmaya ve yuva kurmalarına önayak olmaya işaret eder.

Rüyada Münakaşa Etmek

Rüyada münakaşa etmek, iş hayatında ve aile hayatında karşılaşılacak, baş edilmesi çok zormuş gibi duran ve sürekli maddi ve manevi zarara sebep olan olayların ya da durumların gösterilecek azim ve cesaret sonucu çok kolay bir şekilde çözüleceğine delalet eder. Ayrıca, itilaf düşülmüş bir durumdan kurtulmaya ve araya küslük girmiş bir dostla barışıp konuşmaya işaret eder.

Rüyada Bozuşmak

Rüyada bozuşmak, aile içinde ve dostlar arasında huzursuzluk yaşanacağına ve tartışmalar olacağına işarettir. Ancak daha sonra sıkıntıların bitip güzel ve huzurlu günlerin geleceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: