RuyaTabirleri.com

Rüyada Boşluk Görmek

Rüyada boşluk görmek, rüyayı gören kişinin maneviyatını çökerten, onu mutsuz kılan, içinde her zaman bir burukluk hissetmesine neden olan bir sorunu olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin huzurunun, keyfinin ve ağız tadının yarım kaldığına, içindeki manevi eksikliğin kendisini tam olarak iyi hissetmesine ve hayatın tadını doyasıya çıkarmasına izin vermediğine rivayet edilir.

Rüyada Boşlukta Yürümek

Rüyayı gören kişinin emin olmadan bir yola çıkacağına, bir işe soyunacağına ya da bir atılım yapacağına işaret eder. Rüya sahibinin güvenliğinden ve kazancından emin olmadan yapacağı yatırımlar nedeni ile sonradan telaşa düşeceği şeklinde kabul edilir.

Rüyada Boşluktan Düşmek

Rüya sahibinin beklentilerinin gerçekleşmemesi nedeni ile büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağına, kendisini yaralanmış, darbe almış, yenilgiye uğramış hissedeceğine, çok üzüleceğine ve de bir süre toparlanamayacağına işaret eder.

Rüyada Boşluktan Atlamak

Rüyayı gören kişinin tehlikeli işlere atılacağına, malını ve canını riske edeceğine, gözü kara davranarak önemli ve büyük kararlar alarak böyle adımlar atacağına tabir edilir. Rüya sahibi özellikle ticarette çok cesur ve rakip tanımayan kişi demektir.

Rüyada Boşlukta Uçmak

Rüyayı gören kişinin gönlünün ferahlamasına, kendisini de son derece hafif hissetmesine vesile olacak müjdeli haberler alacağına, mutlu olacağına deyim yerindeyse adeta ayaklarının yerden kesilmiş gibi hissedeceğine rivayet edilir.

Rüyada Boşlukta Olmak

Rüya sahibinin gerçek hayatta bazı duyguların eksikliğini duyduğuna tabir edilir. Rüyayı gören kişinin kendisini bazı özel ve kutsal duygulardan yoksun hissettiği anlamına gelir ve bunun da içinde doldurulamayacak ve tarif edilemeyecek hislere neden olduğuna delalet eder.

Rüyada Merdiven Boşluğu Görmek

Rüya sahibinin aradığı mutluluğu bulmak için emek vermesi, fedakârlık yapması, çalışması ve inanması gerektiğine aksi takdirde hayallerine kavuşmasının mümkün olmayacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!