RuyaTabirleri.com

Rüyada Bostan Görmek

Rüyada bostan görmek, rüya sahibinin kararlı ve tutarlı oluşuna işaret eder. Kişi ne istediğini iyi bildiği için hep başarılı ve mutlu olacak demektir. Tövbe ettiğini bir daha asla yapmayan, sözünün arkasında duran, iki eli kanda olsa bir defa yapacağım dediği bir işi yine de yerine getiren bir kişinin varlığı ile tabir edilir.

Rüyada Bostan Ekmek

Rüyada bostan ekmek, rüya sahibinin ekmeğinin de kazancının da helal olduğuna ve helal yollardan, alın teri, bilek gücü ile kazanılmasına işaret eder. Kişi, hak yolundan, ayrılmadan, inancını eksiltmeden ve ekmeğini lekelemeden rızkını çıkartıyor demektir.

Rüyada Bostan Sulamak

Rüyada bostan sulamak, işlerin açılmasına, hayatın düzene girmesine, uzun zamandan beri hallolmayan sorunların çözüme kavuşturulmasına işaret eder. Rüya sahibinin hayatında mutluluk verici güzel gelişmeler yaşanacak, kişi huzura ve esenliğe kavuşacak diye tabir edilir.

Rüyada Bostan Olmak

Rüyasında bir bostan olduğunu ve zengin sebze ve meyve verdiğini gören kişi hem maddi zenginliğe hem de gönül zenginliğine sahip olan kişidir. Nerede bir fakir ya da düşkün var onlar için seve seve malından ve parasından vermeye hazırdır derler.

Rüyada Bostan Sebze ve Meyve Bahçesi Görmek

Rüyada bostanda sebze ve meyve bahçesi görmek, büyük şans ve büyük zenginlik olarak değerlendirilir. Kısmet ve şans kapılarının açılacağına, malın ve paranın da arttıkça artacağına delalet eder. Kişi Allah’ın nimetlerinden istediğinin de fazlasından faydalanacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Yeşil Bostan Görmek

Rüyada bakımlı, güzel ve yeşil bostan görmek sağlıklı, mutlu ve uzun yaşamaya, hayattan her istediğini elde etmeye ve doyasıya eğlenip tadını çıkarmaya tabir edilir. Rüya sahibinin dilediğince bir hayatı olacağı, huzurunun ve keyfinin de yerinde olacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bostan Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. seher (16 Aralık 2014 saat: 09:59)

    Merhaba ben ruyamda kendi köyümdeyim komsularimiz ve biz bahceye salatalik ekiyoruz ama herkes kendi bahcesine komsularimizin bacesi verimli oluyor bana bir sürü salatalik getiryorlar bende yanimdaki kisilere tam secemiyorum annem veya babam diyorumki bizim bostan ne durumda bir baklim bostana bakiyorum salatalik degil domates ama üzerinde hiç bir tane domates yok hayir olamaz diyorum komsunun bahcesinde olmusta bizim bacede neden olmamis diye üzülmüyorum domateslerin arasina giriyorum yemyesil boyu nerdeise benim boyumda kendi kendime kizip hayiflaniyorum .? Simdiden tesekkürler

  2. Aleyna (20 Kasım 2014 saat: 10:05)

    Merhabalar. Gordugum ruyayi size su sekilde aciklayim. Bizim evin arka bahcesi bostan olmus ve bir komsumuz bostanlari suluyordu. Bostan sebze vermeye baslamis kimiside acmaya baslamis. Biraz karisik bir ruyaydi. Daha sonra bizim eve bir akrabagimiz elinde pasta yada borek gibi birseyle bize geldi. Ruyamda kaynanamla telefonla bir konu hakkinda gorusuyorduk ve daha sonra ikimizde uzuntumuzu dile getirdik agladik. InsAllah hayirlara cikar. Ruyami yorumlarmisiniz?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,