RuyaTabirleri.com

Rüyada Bot Giymek

Rüyada bot giymek, yakında uzun ve zahmetli bir yolculuğa çıkacağınıza veya iş hayatınızda bazı zorluklarla karşılaşıp büyük bir yükün altına gireceğinize işarettir. Rüyada uzun bir bot giyen kimse uzak bir yere seyahat eder rüyasında kısa bot giyen ise yakın bir mesafeye yolculuğa çıkar. Deri bot, alacağınız çetin bir işin veya büyük bir sorumluluğun habercisidir. Rüyasında bot giyip yürüdüğünü gören, istediği bir yolculuktan hayırla ve güzellikle döner. Rüyada yeşil bot, dini bir yola girmeye; kırmızı bot, zor geçecek bir yolculuğa işarettir. Siyah bot ise çetin bir işle uğraşmaya veya az bir sıkıntıya yorumlanmaktadır. Bazen de siyah bot, hayır görmeye veya menfaat edinmeye delalet eder. Sarı ve kahverengi bot ise üzüntü ve hastalıktır.

Rüyada Bot Satın Almak

Rüyasında ayakkabıcıdan bot satın aldığını gören kişi yeni bir işe girer. Bu rüya yeni ve güzel bir meslek edinmeye, bulunduğunuz işte yükselmeye, maddi manevi her anlamda hayır görmeye ve bereket bollukla geçecek bir seneye yorumlanır. Rüyada başkası için bot satın alan kimse, o kişiyle beraber ortaklaşa bir işe girişir. Bazen de bu rüya hayır vermeye, sadaka ve zekata, yoksullara yardım edeceğinize yorumlanmaktadır.

Rüyada Yeni Bir Bot Görmek

Rüyada yeni bir bot gören kimse, hayırlı bir girişimde bulunur ve bunun sonucunda oldukça büyük bir mala ve paraya konar. Bazen de bu rüya size güzel ve hayırlı neticeler getirecek yolculuğa; bazen de istediğiniz bir şeye kavuşacağınıza işarettir.

Rüyada Bot Giymenin Psikolojik Tabiri

Rüyada bot giymek, içinizdeki yolculuk yapma isteğinizin ya da mekan değiştirme arzunuzun bir göstergesidir. Bu rüyayı gören kişi, bilinç altında bulunduğu mekanı değiştirerek yeni ve güzel bir yerde, daha mutlu ve huzurlu olmaya ve yeni bir başlangıç yapmayı arzulamaktadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!