RuyaTabirleri.com

Rüyada Bot Giymek

Rüyada bot giymek, yakında uzun ve zahmetli bir yolculuğa çıkacağınıza veya iş hayatınızda bazı zorluklarla karşılaşıp büyük bir yükün altına gireceğinize işarettir. Rüyada uzun bir bot giyen kimse uzak bir yere seyahat eder rüyasında kısa bot giyen ise yakın bir mesafeye yolculuğa çıkar. Deri bot, alacağınız çetin bir işin veya büyük bir sorumluluğun habercisidir. Rüyasında bot giyip yürüdüğünü gören, istediği bir yolculuktan hayırla ve güzellikle döner. Rüyada yeşil bot, dini bir yola girmeye; kırmızı bot, zor geçecek bir yolculuğa işarettir. Siyah bot ise çetin bir işle uğraşmaya veya az bir sıkıntıya yorumlanmaktadır. Bazen de siyah bot, hayır görmeye veya menfaat edinmeye delalet eder. Sarı ve kahverengi bot ise üzüntü ve hastalıktır.

Rüyada Bot Satın Almak

Rüyasında ayakkabıcıdan bot satın aldığını gören kişi yeni bir işe girer. Bu rüya yeni ve güzel bir meslek edinmeye, bulunduğunuz işte yükselmeye, maddi manevi her anlamda hayır görmeye ve bereket bollukla geçecek bir seneye yorumlanır. Rüyada başkası için bot satın alan kimse, o kişiyle beraber ortaklaşa bir işe girişir. Bazen de bu rüya hayır vermeye, sadaka ve zekata, yoksullara yardım edeceğinize yorumlanmaktadır.

Rüyada Yeni Bir Bot Görmek

Rüyada yeni bir bot gören kimse, hayırlı bir girişimde bulunur ve bunun sonucunda oldukça büyük bir mala ve paraya konar. Bazen de bu rüya size güzel ve hayırlı neticeler getirecek yolculuğa; bazen de istediğiniz bir şeye kavuşacağınıza işarettir.

Rüyada Bot Giymenin Psikolojik Tabiri

Rüyada bot giymek, içinizdeki yolculuk yapma isteğinizin ya da mekan değiştirme arzunuzun bir göstergesidir. Bu rüyayı gören kişi, bilinç altında bulunduğu mekanı değiştirerek yeni ve güzel bir yerde, daha mutlu ve huzurlu olmaya ve yeni bir başlangıç yapmayı arzulamaktadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bot Giymek İle İlgili Rüyalar;

 1. Hakan (10 Haziran 2016 saat: 10:08)

  Eski şehirde yol deniz olmuş bende misinama balık takılmış balık çok büyük çekmek te zorlanıyorum cekince hareket eden bır bot oluyor biraz geçince sahibi geliyor benim botumun eşi diyor ben biraz vermek istemiyorum içinde fatura çıkıyor arkadaşım satmış gözüküyor tamam neyse al diyorum bu sefer o kişi bekliyemem gidiyorum diyor zorla veriyorum kendine

 2. dilek (04 Şubat 2016 saat: 21:59)

  rüyamda ailecek bir yere gidecektik bende botumu giymiştim sonra dayım bana kendi botunu verdi bende onun botunu kendi botumun üstüne giydim. bu rüyamın anlamını çok merak ediyorum açıklamasını gönderirseniz çok sevinirim. teşekkürler…

 3. duygu (03 Kasım 2015 saat: 15:03)

  Rüyamda eşimle elele tutuştuk.Ayakkabi dükkanına gidiyoruz.Giderken biraz yokuş bi yoldan aşağı indik.Ayakkabi dükkanina girdik.BEn bot beğendim siyah bi bot giydim ama ayakkabi numaram yoktu alamadim.Dükkanin sahibini bekledik dükkan açık ama kendisi yoktu.BEkledik gelmedi bizde botu almadan çıktık.

 4. Gülüzar erdem (24 Ekim 2015 saat: 14:10)

  Rüyamda bir arabanın yada bir kamyonun üzerine çıkmıştım, aşağıdan bana siyah bir bot verdiler ve yeni bir bottu bu, daha sonra botları ayağıma giydim, dizlerimin altına geliyordu boyu, ve bu giydiğim botları beğenmedim bana veren kişilere geri iade ettim,

 5. ender çolak (28 Mart 2015 saat: 14:02)

  Öncrlikle kolay gelsin iyi çalışmalar..
  rüyamda koyu yeşil kahverengi arası bşr bot giyerken içine buğday doldu.
  bot yeni drğil sanki krndi giydiğim bot gibi.mekanı hatırlamıyorum.sadecr botumu giymeye çalışırken nerden geldiğini bilmedim şekilde ayağımı sokarken içine buğday doldu ve uyandım.
  şimdidrn teşekkür ederim yorumlarınız için

 6. uğur (26 Mart 2015 saat: 10:42)

  Ruyamda tanimadigim bir kisi benim is arkadasimmiş.bir mağaza önündeyiz.bir arkadasina bot hediye etmiş.banada hediye etmek istiyor.bende birbot deniyorum sol ayağimla.bot diz boyu kadar uzun içi yünlü dışı deri rengi ise iki parçadan oluşuyor sarı ve siyah.botu sol ayağimla deniyorum ve ayağimi sıkıyor ve ben ayağimdan çikarip bu hediyeyi almak istemiyorum.ve ruya bitiyor.ruyam biraz karmaşik geldi yorumlarinizla beni aydinlatirsaniz memnun olurum.iyi günler dilegimle…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,