RuyaTabirleri.com

Rüyada Bot Görmek

Rüyada bot görmek, rüyayı gören kişinin, bütün sıkıntılarını ve sorunlarını sırtında taşıyan, çok büyük fedakârlıklar yapan, rüya sahibinin her istediği şeyi yerine getiren ve bulunduğu ortamda insana güven veren bir kadına sahip olduğuna işaret eder.

Rüyada bot görmek, iki şekilde tabir edilir. Eğer kışın bot giyildiği görülürse rüya sahibinin çok hayırlı ve güzel olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına, çok mutlu bir hayata sahip olacağına ve kısmet dolu işlere gireceğine delalet eder. Eğer rüyayı gören kişi yazın bot giydiğini görmüş ise çok kötü ve büyük sorunlara sebep olacak olaylar ile karşılaşılacağına ve endişe duyulan ve çok sorun yaratan durumların kısa süre içinde rüya sahibini bezdireceğine yorumlanır.

Rüyada Bot Giymek

Rüyayı gören kişinin iş hayatı ile ilgili olarak uzun bir seyahate çıkacağına ya da iş yerinde kazanacağı büyük başarılar sayesinde çok daha iyi yerlere geleceğine, sonunda hayır getiren bir habere kavuşacağına ve bu haber sayesinde iş ile ilgili önemli, adımlar atacağına delalet eder.

Rüyada Bot Giydiğini Görmek

Rüyada bot görmek ile aynı anlama gelmektedir. İş hayatı ile ilgili bir seyahate çıkılacağına, çok güzel haberler ile dönüleceğine, bu haberler sayesinde büyük kazanç getirecek bir işe yatırım yapılacağına ve çok rahat ve huzurlu bir hayatın kapısının açılacağına rivayet eder.

Rüyada Bot Satın Almak

İş hayatında çok başarılı olup büyük kazançlar elde etmeye, mal ve mülk alımı yapmaya ve çok iyi kazanç getiren başka işler ile ilgilenmeye tabir edilir.

Rüyada Bot Kaybetmek

Rüya sahibinin, yıllar önce yaşadığı ve hala unutamadığı bir hikâyesinin olduğuna, bu hikayenin çok büyük bir üzüntü verdiğine ve rüyayı gören kişinin çok acı çekmesine sebep olduğuna yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: