RuyaTabirleri.com

Rüyada Boy Görmek

Rüyada boy görmek, çok fazla uzayan gereksiz bir kavga yüzünden ayrılıklar yaşanmasına veya huzursuzluk veren durumların uzamasına alamettir. Rüya sahibinin hayatından çıkarıp atmakta zorlandığı olaylar ve kişiler olduğuna delalet eden rüya aynı zamanda kişinin ömür boyu sürecek bir aşka sahip olduğunu da bildirir. Boy gören kişiler işlerinde sebat gösterirler ve büyük başarı elde ederler. Yaşlı kişiler için ise, uzun sürecek bir ömre ve sağlıklı hayata yorumlanır.

Rüyada Boyunun Kısaldığını Görmek

Hasta kişiler için ecelin geldiğine işaret eden rüya, kazaların ve hastalıkların habercisidir. Sevilen kimselerin acı haberlerinin gelmesine de alamet eder. Boyunun kısaldığını gören kişi bayansa gebe kalmakla ilgili sorunlar yaşar ve çocuk sahibi olamaz. Bekarlar için de kısmetlerin kapanması yüzünden yalnız geçirilecek uzun bir sürece, iş hayatında sürekli sorunlar yaşanılacağına ve uzun süreli bir yerde çalışamama durumuna alamettir.

Rüyada Boyunun Uzadığını Görmek

Kişinin çevresi tarafından saygıyla ve hayranlıkla anılacağı işlerle uğraştığına, saygın bir iş adamı olunacağına ve pek çok insana ekmek vereceğine, yaptığı iyiliklerin kişinin hayatında olumlu karşılıklar bulacağına ve hastalıklardan uzak, sevdikleri ile geçireceği uzun bir ömre işarettir. Genellikle sağlıklı bir kişi olmaya ve sorunsuz bir yaşlılık dönemi geçirileceğine alamettir.

Rüyada Boy Ölçüsü Almak

Yanlış kişilerle arkadaşlık edildiği için kişinin pek çok kötü olaya bulaştığına, kendisini aklamak için çok uzun süreler boyunca uğraşacağına ve haksızlıklarla mücadele etmek yerine, kendisinin de haksızlık yapacağına yorumlanır.

Rüyada Boy Görmenin Psikolojik Yorumu

Güç sahibi olmak istemenin, kendisini ispat ederek, insanların gözünde yücelmek arzusu içinde olmanın sembolüdür. Boy görmek, ardında iyi şeyler bırakan ve ismini altın harflerle tarihe yazdırmak isteyen kişilerin psikolojilerini temsil eder. Kalıcı işler yapmak için uğraşan ve kariyerini çok fazla önemseyen insanların bilinçaltlarını ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: