RuyaTabirleri.com

Rüyada Boy Uzaması

Rüyada boy uzaması, başarılı olmaya, hedeflerini tutturmaya, her konuda diğerlerinden önde olmaya, tahsile, hayat tecrübesine, işinin ehli kimseye, gözü karalığa, cesarete, mertliğe ve yiğitliğe delalet eder. Rüya sahibinin tuttuğunu koparan, istediklerini elde eden, çalışkan, azimli ve hırslı kimse olduğu bu sayede ailesini hiçbir zaman darda bırakmadığı ve geçim sıkıntısına düşürmediği, ele güne muhtaç edip, düşmanlarını kendine güldürmediği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Uzadığını Görmek

Rüyada uzadığını gören kişinin başarıları artar, rızkı genişler, malı ve parası çoğalır, evinde huzur ve neşe olur. Keyifli, mutlu, uzun ve sağlıklı bir ömür yaşamaya işaret eder. Rüya sahibinin sevdiklerinden yana yüzünün güleceği anlamına gelir.

Rüyada Boyunun Uzun Olduğunu Görmek

Rüyasında boyunun uzun olduğunu gören kişi, hileli işlere girebilir ya da birine iftira ya da haksızlık edebilir. Rüya sahibinin haddini aşacağı laflar edip, davranışlarda bulunacağı ya da üzerine vazife olmayan işlere karışacağı anlamına gelir.

Rüyada Boyunun Çok Uzun Olduğunu Görmek

Rüyada boyunun çok uzun olduğunu görmek iyi değildir ve kara gün habercisidir. İllet bir hastalığın pençesine düşmeye, elim bir kaza geçirmeye ya da düşman kurşununa denk gelmeye tabir edilir.

Rüyada Biriyle Boy Ölçüşmek

Rüyada biriyle boy ölçüşmek, bir işte ustalık ya da uzmanlık kazanıp, diploma almak için bir kursa katılmaya ya da bir okula yazılmaya delalet eder. Rüya sahibi işinde yeterli bilgiye ve donanıma sahip olduğunu ispat etmek için gerekli olan belgeyi almanın peşine düşecek demektir.

Rüyada Boyun Kısalması

Rüyasında boyunun kısaldığını gören kişi, işlerinde başarısızlığa düşer, hayal kırıklığı yaşar ve maddi kayba uğrar diye tabir edilir.Bu rüya, kişinin geçim derdine düşeceğine, üzüleceğine ve hastalanacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Boy Uzaması İle İlgili Rüyalar;

  1. adem (16 Mayıs 2014 saat: 14:39)

    Size bu gece görmüş olduğum ve aklıma takılan ve canımı sıkan vs. olan rüyamı anlatmak ve yorumu nedir bunu öğrenmek istiyorum.
    Eşim benden 20 cm kısa ama ben rüyamda eşimin boyunun uzadığını ve benimkinden azcık daha uzun olduğunu gördüm. Bu ne manaya geliyor? bir de bu ne saçmalıktır:Rüyanızı çok kısa olarak yazdınız. Sitemizde arama yaparak sonucunu bulabilirsiniz. Yorumlayabilmemiz için lütfen Türkçe yazım kurallarına uygun, uzun ve ayrıntılı olarak yazın.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,