RuyaTabirleri.com

Rüyada Boya Görmek

Rüyada boya görmek, birşeyin üstünü örtmek ve saklamaktır. Rüyada boya görmek aynı zamanda o zamana dek kazanmış olduğu malı, sermayesinin elden gideceği, mayi boya ile boyadığını görmek ise arkadaşlık ilişkilerinin güçleneceğine işaret eder.

Rüyada Boya Yaptığını Görmek

Bir yeri bir evi, mülkü boyamak insanı mutlu edebilecek gelişmelere, rüyayı gören kişinin hayatındaki beklentilerine bir cevap alarak gelişme kaydetmesine işaret eder. Boyadığın alanı, yüzeyi yeşil ya da beyaz ile boyamak günah ile ilişkilendirilip, işlemiş olduğun günahların sayesinde isyandan vazgeçeceğine işarettir. Bir alanı koyu renkteki tonlarda boyamak ise rüyayı gören kişiyi bir takım ruhsal bunalımlarla içsel sıkıntılara neden olduğu ile tabir edilir. Kahverengi boya ile boyadığını görenin de hayattaki bir takım müdahalelerde daha çetin, daha cesur olacağına, kırmızı boya ise gündelik yaşamında, işlerinde daha titiz ve dikkatli olmasına işaret eder. Boyadığını gören kişi aynı zamanda eskiden yaşadığı şeyleri bir kenara bırakıp yeni bir hayat çizginin devamında yeni bir ufka, yeni bir hayata yelken açmaya da işaret edebilir. Etrafındaki ilişkilerinde daha olumlu şekilde yansıyacağını güzel pozitif ilişkiler kuracağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Boya Fırçası Görmek

Rüyada boya fırçası görmenin hayra ve temizlik aleti olduğundan kişinin maneviyatını yükselttiğini ve bir şeyleri geride bıraktığının anlamına gelmektedir. Boya fırçası görmek aynı zamanda bir şeylerin üzerine örtüler koyarak geride bırakmasının gerektiğini ve önüne gelen fırsatları daha iyi değerlendirmesi gerektiği anlamına gelir. Rüyasında bir şeylerin üzerine kat kat boya vurduğunu gören, vazifesini güzel bir şekilde yerine getirdiğinin işaretidir. Aynı zamanda Mevla katında gönül huzuruna, sıkıntılarından kurtaracağına işaret eder.

Rüyada Boya Kalemleri Görmek

Rüyada boya kalemleri görmek, evlenmemiş birisi için, iyi bir kısmetinin yakınlarda olduğuna ve her an kapısının çalacağına ve o kişinin kendisini mutlu edeceğine, evleneceğine işarettir. Rüyada boya kalemleriyle bir şeyler çizdiğini görmesi de mutlu ve mesut edebilecek olaylara işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!