RuyaTabirleri.com

Rüyada Boya Kalemi Görmek

Rüyada boya kalemi görmek, kişinin çok canlı bir ruha sahip olduğuna, yaşamının her an yeni bir güzelliğe sahne olacağına, küçük mutlulukların ve sevinçlerin yoğun olarak yaşanacağına alamettir. Kederli veya üzüntü içinde olanlar için de ruh hallerini düzeltecek, psikolojilerini daha iyi hale getirecek gelişmeler olacağına müjde verir. Birden fazla boya kalemi görmek, kişinin güzel sanatlar alanındaki başarılı çalışmalarına veya bu alanda eğitim almak için gireceği sınavlarda başarı göstermesine alamet eder. Rengarenk boya kalemleri görmek de, yaşamın sürekli güzel sürprizleri ile kişiyi mutlu edecek gelişmelere sahne olacağını, yapılan her işten büyük keyif alınacağını, mesleki başarılarla zirveye çıkılacağını, dertsiz ve tasasız, sağlıkla dolu iyi bir hayat kalitesine sahip olunacağını tabir eder.

Rüyada Kırmızı Boya Kalemi Görmek

Gen kızların evlilik muratlarının gerçek olacağına ve özellikle büyük bir aşkla sevilen kimseyle yapılacak güzel bir nişan törenine alamet eder. Askere uğurlama veya hasret giderme olarak da yorumlanan rüya, görsel olarak rüyayı gören kişinin güzelliği ile herkesi etkileyeceğine, aşıklarının olmasına, kısmetlerinin de sel olup akmasına delalettir.

Rüyada Siyah Boya Kalemi Görmek

Var olan yeteneğini bir türlü kullanamayan rüya sahibinin bileğindeki altın bileziğin farkına varamadığını, maddi durumunu düzeltebileceği, daha iyi işlerde çalışarak güzel bir hayat kurabileceği halde kendine olan güvensizliği yüzünden istediği gibi yaşayamadığını işaret eder. Karamsar geçecek günlerin aslında sanıldığı gibi kötü olmadığını, sadece rüya sahibinin aşırı vesvesesinden kaynaklandığını da işaret eder.

Rüyada Boya Kalemi Görmenin Psikolojik Yorumu

İyimser bir psikoloji içinde olan rüya sahibinin yaşadığı olumsuzluklarda kendisine her zaman iyi bir sonuç çıkardığını ve olaylara kötü tarafından bakmak yerine, bardağın dolu tarafına bakarak yoluna devam etme kararlılığı gösterdiğine yorumlanır. Kişinin gelecek konusunda asla kötü düşünmediği gibi daha güzel bir hayat için elinden geleni yaptığına da yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Boya Kalemi Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Sena Faydalı (10 Aralık 2016 saat: 13:08)

    Aileme yapılan sıkıntılı bi olay vardı. Ben onlar için kendimi feda edip çok tehlikeli bir işe girişiyordum. Yanımda bana yardım eden bir adam vardı. Bir orman gibi bir yerdeydim kurt gibi bişey geldi yardım ettim ve onjnla ailemi sıkıntıya düşüren kişileri izledik çalılıkların arkasından Nasıl yaptığımı hatırlamıyorum ama en sonunda ailemi o sıkıntıdan kurtardım. Babam benimle gurur duyuyordu. Sonra o kurt bana yardım eden adammış onu öğrendim. Beni yaşlı bir adamın olduğu bir kulübe gibi bir eve getirdi bana rengarenk boyakalemlerinin olduğu kutular gösterdi içinde bir sürü çeşit çeşit boya vardı. Pastel, keçeli.. sonra orda yaşlı bilge bi adamla tanıştırdı. O adam aradığım şeyin onda olduğunu söyleyip bir çekmece açtı. Ben aradığım şeyin içinde olmadığını söylediğimde ciddileşti ve elimi alıp çekmecenin tabanındaki kabartmaların üstünde gezdirdi. Ve bana yanında ona yardım eden gençlerin böyle gizli bir bölme yaptırdığını söyledi. Ve aradığım şeyinde içinde olduğunu. Sonra da uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,