RuyaTabirleri.com

Rüyada Boya Yapmak

Rüyada boya yapmak, bir yanlış anlaşılmanın işaret edildiği rüyalardan sayılmaktadır. Bu yanlış anlaşılma uzunca bir süre devam ederek, dargınlıkların yaşanmasına ve pişmanlıklara neden olacaktır. Rüyanın bir diğer anlamı da çevrenizdeki bir kişinin olumsuz manada yaşayacak olduğu değişime şaşırmaktır. Rüya ile ilgili diğer yorumlar arasında, kandırılmak da bulunmaktadır. Bir kişinin sizi kandırmasının ardından, kötü günler geçirmeniz ve kendinize kızmanız mümkündür. Genel olarak bakıldığı zaman, hayırlı olmayan ve kötü sonuçları meydana getirebilecek rüyalar arasında görülmektedir.

Rüyada Yağlı Boya Yapmak

Bir sorunun üzerini örtmek, gizlemek anlamına gelir. Burada en önemli yorum ise bu gizlenen konunun açığa çıkacak olduğudur. Yakınlarınızla, ailenizle aranızda bu durumun tartışılacağı ve küçük sorunlara neden olacağı düşünülmelidir. Gerçeğin ortaya çıkacak olması, bazı konularda yeni kararlara zemin hazırlayacaktır.

Rüyada Pembe Boya Yapmak

Birisine olması gerektiğinden çok daha fazla değer vermek ve hayal kırıklığı yaşamak şeklinde anlamlandırılmıştır. Bir olay sonrasında bunun farkına varacak ve bu kişi ile olan iletişiminize son vereceksiniz.

Rüyada Evi Yeşile Boyamak

Bir geziye çıkmak olarak yorumlanan rüyalardandır. Tatil yapmak, memleket seyahati, akla gelen örneklerdendir. Hava değişimi yaşamanız, size oldukça iyi gelecektir.

Rüyada Beyaz Boya Yapmak

Hayatınızda sizi heyecanlandıracak olan yeni hedefler koymak ve bu hedefler doğrultusunda değişikliklere gitmek olarak anlamlandırılabilir. Yaşamınızda yeni bir sayfa açmak, yeni kişiler tanışmak, bu rüyanın sonuçları arasında yer almaktadır. Hayra yorulmaya uygun rüyadır.

Rüyada Duvar Boyamak

Ev değişikliği, iş değişikliği, yeni bir çevreye dahil olmak, mekanı yenilemek biçiminde anlamları bulunmaktadır. İyiye yorulan ve moral verecek sonuçları olan bir rüyadır. Bir zorunluluk nedeni ile bu değişiklikleri yaşadığınız akla gelmemelidir. Zira, bu değişimin kararı tamamen size ait olacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Boya Yapmak İle İlgili Rüyalar;

  1. Handan (21 Şubat 2015 saat: 09:55)

    Rüyamda bir yalıya taşınıyorduk ailemle annemin elinde bir pasta vardı taşındığımız evde parti vericektik sonra kamyonlarla işçiler evi tamir etmek boya yapmak için geldi annem daha hızlı işlerini bitirebilsinler diye sihir yapıyordu ardından yalının içine girdiğimizde odaları dolaşırken bu evi bi ailenin bırakıp gittiğini öğrendim çünkü bütün odalar eşyalıydı hatta dolaplarda giysiler bile duruyordu sonra bir odaya girdim çocuk odasıydı iki yatak vardı yatağın üzerinde bir flüt yanında bir keman ve yerdede bir viyolonsel vardı sonra müzik aletinin kutusundan küçük bir çocuk çıktı evden kaçan ailenin çocuğuymuş onu evlatlık edindik gibi bişeyler oldu sonra uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,