RuyaTabirleri.com

Rüyada Boyama Görmek

Rüyada boyama görmek, rutinin dışına çıkılacağını bildirir ve rüya sahibinin karşısına çıkan her fırsatı değerlendirmek isterken hata yapabileceğine de dikkat çeker. Macerayı seven bir eşe, yeni tanışılacak biriyle çıkılacak yolculuğa da yorumlanır. Boyama görmek rüya sahibinin çevresinden, en yakınındaki kişilerden gizlediği bir durumun varlığına, bir kabahatini örtmek için çeşitli yollar denediğine ve çareler aradığına da tabir edilir. Yalan söylemek, sevilen birinin üzüntü duymaması için gerçekleri saklamak manasına da gelen rüya, kederli durumlar içinde olan kişilerin etraflarına hayatlarındaki her şeyin yolunda olduğunu hissettirmeye çalıştıklarına da alamet eder. Boyamanın rengi yorum için çok önemlidir. Karışık renklerde boyama görmek fikir çatışması yaşamak, siyah boyama görmek ise karamsarlığa kapılmaya tabir edilir. Pembe boyama ise gerçekleri görmezden gelerek sürekli hayal kurulduğunun ifadesidir.

Rüyada Boyama Kitabı Almak

Sorunları sıraya dizen ve hepsine tek tek çözüm bulmaya çalışan rüya sahibinin, zorluklar karşısında psikolojisini güçlü tutmak adına her yolu denediğini ifade eder. Etrafına iyilik saçan, herkese yardım eden ama kendi dertlerini paylaşmayan kişilerin çirkinlikler karşısında şaşkınlaştıklarına, beklenmedik davranışlarla karşılaştıklarında ne yapacaklarını bilemez hale geldiklerine yorumlanır. Ailevi meselelerde orta yolu bulmak için herkesle tek tek konuşacak olmanın da tabiridir.

Rüyada Boyama Yapmak

Bir şekli veya bir kağıdı boyadığını görmek sıfırdan başlamak, sermayesi olmadan kendi işini kurmak ve zamanla işleri yoluna koymak manasına gelir. Rüya sahibinin insanların takdirini toplayacağı işler yaparak kendisine sağlam bir kariyer çizeceğini bildiren rüya, çocuksu, neşeli bir kişiliği de tabir eder.

Rüyada Boyama Görmenin Psikolojik Yorumu

Her şeye iyi yanından bakmak için kendisini zorlayan, olumsuzluklarda dahi iyi bir yan aramaya çalışan kişilerin aslında üzüntülerini belli etmediklerini, sıkıntılarını devamlı olarak içlerine attıklarını ifade eder. Diğer insanların düşüncelerini önemsediği için hayatını mükemmel gibi göstermeye çalışmanın, sorunların üstünü örtmenin de işaretidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!