RuyaTabirleri.com

Rüyada Boynuz Görmek

Rüyada boynuz görmek, rüya sahibinin hayatında bazı önemli kararlar alacağına ve yoluna yalnız devam etmek isteyeceğine işaret eder. Kişinin, görüş ayrılıkları, fikir farklılıkları, uyuşmazlıklar ve anlaşmazlıklar nedeni ile artık herkesten bağımsız olarak hareket etmeye karar alacağına ve işlerdeki zararın da, karın da hesabını sadece kendine vereceğine işaret eder. Bir süre için tatsızlık ve huzursuzluk yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Boynuzlu Hayvan Görmek

Rüyada boynuzlu hayvan görmek, uğursuzluk ve şanssızlık olarak açıklanır. Rüyayı gören kişinin hayal kırıklığı yaşayacağına, güvendiği ve inandığı kişiler nedeni ile çok pişman olup, kendisine kızacağına ve uzun süre insanlara olan güvenini sağlayamayacağına işaret eder.

Rüyada Boynuz Kırmak

Rüyada boynuz kırmak, rüyayı gören kişinin maddi zorluk çekeceğine, işlerinin kötüye gideceğine, kazancının eksileceğine ve bu nedenle hane içinde kıtlık yaşayacağına ve fakirliğe düşeceğine delalet eder.

Rüyada Boynuzlu Köpek Görmek

Rüyada boynuzlu bir köpek görmek ya da köpeğinin boynuzlu olduğunu görmek, o kişiyi çekemeyen, istemeyen, yoluna engeller koyarak başarısız olması için uğraşan kişilerin varlığına tabir edilir.

Rüyada Boynuzlu At Görmek

Rüyada bir atın boynuzları olduğunu görmek, kişinin birileri ile ters düşeceğine ve bu işin resmi mercilere kadar gideceğine, kişinin kafasının uzun süre bu meseleyle meşgul olacağına ve bu işin peşinde koşması nedeniyle işinden geri kalıp, zarar edeceğine yorumlanır.

Rüyada Boğa Görmek

Rüyasında boğa gören kişinin rüyası, hayra yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin başının derde gireceğine, kazaya, belaya ve derde düşeceğine, elini verdiği bir işe sonradan kolunu da kaptıracağına ve işin içinden çıkmaya çalıştıkça daha fazla o zor duruma gömüleceğine işaret eder. Bu rüya bir yandan da hayata karşı cesur bir duruş sergileyen kimseye tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Boynuz Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Uğur (24 Ekim 2015 saat: 11:09)

    Merhaba. Ben rüyamda eski bir içerisi banyo olan klübede saçımı yıkıyorum. Saçımı kurulanak isterken yanıma bir adam beliriyor ve manasız bana bakıyor. Sonra elimde fön makinesi klübeden çıkıyorum ve boş bir arsaya düşüyorum. Bir çeşme buluyorum ayna var priz var ama prize yetişemiyorum. Sonra 3-4 tane yan yana çeşme buluyorum ve saçımı kurutmaya başlıyorum. Kafamı sağa çeviriyorum be küçük bir oğlan çocuğu bana bakıyor. Abi bak deyip bana arkamdan biley gösteriyor. Arkamı dönüyprum ve yukarda küçük bir televizyon. Televizyonda kızın biri dağa tırmanıyor. Kız arkasını dönüyor gözlerinin etrafı simsiyah. Hepimiz buraya gelecez hepimizi çağırıyor diyor. Sonra televizyonun arkasına bi bakıyorum televizyondaki dağın aynısı ve kız çıkıyor kızın tırmandığı yere bakıyorum kara bir mağra gibi delik. Sonra birden o dağın tepesinde buluyorum kendimi. Alta doğru bakıyorum 3 tane kız tırmanıyor bana doğru ve aynı cümleyi kuruyorlar. Hepimiz gelecez buraya hepimizi çağırıyorlar. Teşekkür ederim.

  2. Uğur (24 Ekim 2015 saat: 11:03)

    Kolay gelsin. Ben rüyamda annem ile birlikte annemin köyüne gittiğimi görüyorum fakat köy dağa oyuklar şeklinde yapılmış. Annem dağa tırmanalım diyor ben anne ben çalışıyorum beni neden buraya getirdin die kızıyorum ve geri dönüyorum. Çeşmenin yanında dururken çift boynuzlu küçük bir hayvan bana saldırıyor. Ondan kurtulmak isterken bi bakıyorum o hayvanın büyüğünün üzerinde biri hayvanı koşturuyor. Sonra uyandım. Teşekkür ederim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,