RuyaTabirleri.com

Rüyada Boynuz Görmek

Rüyada boynuz görmek, rüya sahibinin hayatında bazı önemli kararlar alacağına ve yoluna yalnız devam etmek isteyeceğine işaret eder. Kişinin, görüş ayrılıkları, fikir farklılıkları, uyuşmazlıklar ve anlaşmazlıklar nedeni ile artık herkesten bağımsız olarak hareket etmeye karar alacağına ve işlerdeki zararın da, karın da hesabını sadece kendine vereceğine işaret eder. Bir süre için tatsızlık ve huzursuzluk yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Boynuzlu Hayvan Görmek

Rüyada boynuzlu hayvan görmek, uğursuzluk ve şanssızlık olarak açıklanır. Rüyayı gören kişinin hayal kırıklığı yaşayacağına, güvendiği ve inandığı kişiler nedeni ile çok pişman olup, kendisine kızacağına ve uzun süre insanlara olan güvenini sağlayamayacağına işaret eder.

Rüyada Boynuz Kırmak

Rüyada boynuz kırmak, rüyayı gören kişinin maddi zorluk çekeceğine, işlerinin kötüye gideceğine, kazancının eksileceğine ve bu nedenle hane içinde kıtlık yaşayacağına ve fakirliğe düşeceğine delalet eder.

Rüyada Boynuzlu Köpek Görmek

Rüyada boynuzlu bir köpek görmek ya da köpeğinin boynuzlu olduğunu görmek, o kişiyi çekemeyen, istemeyen, yoluna engeller koyarak başarısız olması için uğraşan kişilerin varlığına tabir edilir.

Rüyada Boynuzlu At Görmek

Rüyada bir atın boynuzları olduğunu görmek, kişinin birileri ile ters düşeceğine ve bu işin resmi mercilere kadar gideceğine, kişinin kafasının uzun süre bu meseleyle meşgul olacağına ve bu işin peşinde koşması nedeniyle işinden geri kalıp, zarar edeceğine yorumlanır.

Rüyada Boğa Görmek

Rüyasında boğa gören kişinin rüyası, hayra yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin başının derde gireceğine, kazaya, belaya ve derde düşeceğine, elini verdiği bir işe sonradan kolunu da kaptıracağına ve işin içinden çıkmaya çalıştıkça daha fazla o zor duruma gömüleceğine işaret eder. Bu rüya bir yandan da hayata karşı cesur bir duruş sergileyen kimseye tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: