RuyaTabirleri.com

Rüyada Boyun Görmek

Rüyada boyun görmek, rüya sahibinin yumuşak üslubunu ve efendi duruşunu bozacağı bazı tatsızlıkların yaşanacağına kişinin sabrının taşması nedeni ile kendisinden hiç beklenmeyen ve daha önce hiç görülmeyen bir çıkış yapacağına, bazı kişilere karşı sesini yükselteceğine ve el kaldıracağına alamet eder. Rüyada boyun görmek aynı zamanda kişinin kendisine geri alınmak üzere bırakılacak olan eşyalara rivayet edilir.

Rüyada Boyun Şişmesi

Rüyada boyun şişmesi maddi anlamda her geçen gün daha iyi şartlara kavuşmaya işaret eder. Rüya sahibinin hedeflerine ve amaçlarına ulaşma başarısı göstereceğine bu sayede zenginliğinin ve lüksünün artacağına alamet eder.

Rüyada Boyun Ağrısı Görmek

Rüyada boyun ağrısı görmek, aksi olan, insanlarla zıtlaşan her şeye karşı çıkan, hiçbir şeyden memnun olmayan ve hiçbir şeye razı gelmeyen bir kimsenin varlığına işaret eder. Aynı zamanda kişinin kendisine güvenen insanları mahcup edeceğine, onların güvenini sarsacağına ve hayal kırıklığına uğratacağına tabir edilir.

Rüyada Boyun Kesilmesi

Rüyada boyun kesilmesi, kurtuluş anlamına gelir. Rüya sahibinin sıkıntılarından, dertlerinden, kafasını karıştıran sorunlardan, huzursuzluğundan ve mutsuzluğundan kurtulacağına, hayatında olumlu gelişmeler yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Uzun Boyun Görmek

Rüyada uzun boyun görmek, hem maddi hem de manevi anlamda şifa bulmaya, iyileşmeye ve ilerlemeye rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin hem özel hayatında, hem de ticaret hayatında yol almayı başaracağına işaret eder.

Rüyada Boynunun Vurulduğunu Görmek

Rüyada boynunun vurulduğunu görmek, isabetli adımlar atmaya, doğru kararlar vermeye ve kariyer edinmeye yorulur. Rüya sahibinin yüzünün güleceği, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin yerine geleceği anlamına gelir.

Rüyada Boynunda Yara Görmek

Bir kişinin rüyasında boynunda bir yara çıktığını görmesi, o kişinin eksik, hatalı ve kusurlu işler yapmasına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,