RuyaTabirleri.com

Rüyada Bozkurt Görmek

Rüyada bozkurt görmek, rüyayı gören kişinin gözü kara, dişli, kararlı ve güçlü bir insanla karşılaşacağına, ondan manevi anlamda zarar göreceğine, onunla ne kadar dost olmaya çalışsa da, aynı karşılığı alamayacağına ve artık bu durumu zorlamaktan vazgeçeceğine alamet eder. Rüya sahibinin rekabet edemeyeceği, gerek statü bakımından gerekse maddi güç bakımından kendisinden üstün olan bazı kişilere ve onların yaptığı işlere heveslenmeye yorulur.

Rüyada Kurt Görmek

Rüyayı gören kişinin gerek meslek, gerek sosyal gerekse özel hayatında karşılaşacağı, halden anlamaz, mendebur, bencil, hoşgörü yoksunu, aksi, suratsız diye tabir edilen, aynı zamanda da nursuz ve yüzsüz kimselerle karşılaşacağına yorulur.

Rüyada Alaska Kurdu Görmek

Rüyayı gören kişinin hali vakti yerinde, gösterişli, yapılı, tabiri caizse dalyan gibi bir kimse olduğuna, kudretinin ve zenginliğinin her geçen gün artacağına, çevresinin genişleyeceğine, hatırı sayılır ve sözü geçen kişi haline geleceğine tabir edilir.

Rüyada Sibirya Kurdu Görmek

Rüyayı gören kişinin gerçek olan, kendisine hayır, şifa, mutluluk, getirecek, başarıya ve şifalara kavuşmasına ön ayak olacak, her zaman arkasında durup ona referans verecek bir dostu olacağına tabir edilir. Rüya sahibine her konuda kefil olacak bir kimsenin varlığına yorulur.

Rüyada Alman Kurdu Görmek

Rüyayı gören kişinin insanlara çıkar gütmeden yaklaştığına, onları hiçbir karşılık beklemeden sevdiğine, iyilik yaptığına, nankörlük, hile, yalan nedir bilmediğine, küçük hesaplar yapmadığına, zafiyete düşmediğine, egosuna yenilmediğine işaret eder.

Rüyada Kurt Köpeği Görmek

Rüyayı gören kişinin aceleci davranarak onu çok seven, değer veren, koruyan kollayan ve ona laf söyletmeyen birine karşı aceleci davranarak haksızlık edeceğine, onu yapmadığı şeylerden sorumlu tutacağına, sonradan da haksız olduğunu göreceğine, üzüleceğine, pişman olacağına ve utanacağına rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bozkurt Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. h.ibrahim (16 Aralık 2014 saat: 10:28)

    Merhaba
    Cok kaygili bi sekilde ormanda kosuyorum sonra esimin ve 2 yasindaki oglumunda orda olduklarini goruyorum oglu esimin kucaginda biseylerden kaciyoruz ne oldugunu bilmiyorum. Bi kurt goruyorum bi cukura giriyorum ve uzerimi biseyle kapatiyorum kurt beni fark ediyor firliyorum bogazindan yakaliyorum iki basli oldugunu fatk ediyorum ve bogup olduruyorum kurtu iki atli geciyo dort nala onlerine dogru atiyorum kacmaya devam ediyoruz. Karanlik bi tunele giriyoruz bu arada baskalarida var kimler oldugunu hatirlayamiyorum onlarda kaciyor tanidik olduklarini hissediyorum. Donen bi kapisi var yukardan asagi degirmen gibi donen bi kapi surunerek gece biliyorsun altindan geciyorum sonra esim ve oglumu almak icin geri donuyorum, cesitli yirticilar gormustum aslan vs. Oglumu aliyorum ilk sonra esimi cok korkmus durumda surunerek geciyoruz kapidan.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,