RuyaTabirleri.com

Rüyada Bozuk Görmek

Rüyada bozuk görmek, hayırlı anlamlara gelmez. Kişinin, hayatının karışacağına, işlerinin bozulacağına, hayatında kötü günler yaşanacağına ve bir çıkmazın içine düşeceğine alamet eder. Aynı zamanda, eldekilerin kaybedileceği, yolunda giden ve sakin şekilde ilerleyen yaşamın dalgalanacağı, kurulu düzenin çökeceği, mutsuz olunacağı ve zor ve sıkıntılı günler geçirileceği anlamına gelir.

Rüyada Bozuk Para Görmek

Hayırlı bir rüya değildir. Şanssızlığın ve kısmetsizliğin işaretidir. Kısmetin kapalı olduğuna, başarıların önünün tıkandığına ve kişinin çevresinin hayırsız kişilerle kuşatıldığına alamet eder. Maddi ve manevi olarak çok zarar edileceğine, sorunların günden güne artacağına, bazı kısmetsizlikler ve üzüntüler yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Bozuk Et Görmek

Tatsız olaylar yaşamaya, kötü haberler almaya, içinden çıkılmaz durumlara düşmeye ve kararsız kalmaya tabir edilir. Rüya sahibi doluya koysa almayacağı, boşa koysa dolmayacağı olaylar yaşayacak demektir. Aynı zamanda, hiç beklemedik bir anda insanlardan bazı kötülükler ve ihanetler görüleceğine yorulur.

Rüyada Bozuk Süt Görmek

Yaşayacağı tatsız bir durum karşısında kişinin kendini çok çaresiz hissedeceğine, uzun süre bu durumla baş etmek için uğraşmak zorunda kalacağına ve işlerinin ve çalışmalarının bu sebeple zarar göreceğine, elinde bulunan imkânları kaybedeceğine ve ortak olarak gireceği bir işten türlü sorunlar yaşayarak çıkacağına işaret eder.

Rüyada Bozuk Saat Görmek

Kısmetin kapalı olduğuna, başarıların önünün tıkandığına ve kişinin çevresinin hain insanlarla kuşatıldığına alamet eder. Aynı zamanda, işlerin yakın zaman içinde zarar edeceğine ve çok değer verilen bir kişinin dakikasının dakikasına uymamasından ötürü çok büyük tartışmalar yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Bozuk Asansör Görmek

Yakın zaman içinde yaşanılan mutsuzluğa, hayal kırıklıklarına ve dertlere rivayet edilir. Ayrıca, maddi konularda çok zor günler yaşanacağına ve eldeki imkânların zora gireceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,