RuyaTabirleri.com

Rüyada Bozuk Para Bulmak

Rüyada bozuk para bulmak, yaşanacak bir tartışma ve kavgaya delalet olur. Rüyada bozuk para bulan kişi aile içinde huzursuz ve gergin anlar yaşar. Kişi hakkında bitmek bilmeyen dedikodular olduğuna ve aynı zamanda laf söz konusunda pek çok can sıkıcı durumlar yaşanacağına da delalet eder.

Rüyada Bozuk Para Görmek

Rüyada bozuk para görmek genellikle sıkıntıya ve kedere yorulur. Can sıkıcı olaylar olacağına ve rüyayı gören kimsenin etrafında pek çok laf söz olduğuna da işaret eder. Bozuk para gören kişi kırıcı bir kavganın içine girebilir. Aynı zamanda rüyasında bozuk para gören kişilerin çok sayıda düşmanı da olur. Rüyada bakır bozuk para görmek, düşmanla kavga etmeye ve zor duruma düşmeye işarettir.

Rüyada Bozuk Para Toplamak

Rüyasında yerden bozuk para toplayan kişi işinde büyük bir sorun yaşar. Bozuk paraları cebine koyan kişinin ailesinde büyük bir huzursuzluk baş gösterir. Bulduğu bozuk paraları sokağa attığını gören kişi ise mevcut tüm sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulur, feraha erer.

Rüyada Bir Tas İçinde Bozuk Para Görmek

Rüyasında bir tas içinde bozuk para gören kişi, seviyesiz bir tartışma içine girer ve çok yakın dostları ile arası bozulur.  Tas içinde bozuk para gören kişi aynı zamanda yıllardır biriktirdiği bir sıkıntıyı ya da sırrı açığa çıkarır ve rahatlar. Bazı alimler ise böyle bir rüya gören kimsenin fakir bir hayata mahkum olacağını ve pek çok hakarete, iftiraya maruz kalacağını söylerler. Aksi yorumlara göre de, bir kabın içinde görülen bozuk paralar, kişinin mal, mülk sahibi olacağına ve zengin bir hayat süreceğine delalet eder. Farklı pek çok yoruma konu olan rüya, aynı zamanda iş konusunda yaşanacak büyük bir başarısızlık veya iflasa da işaret etmektedir. Duygusal hayatta da çatışmalar ve ayrılıklara tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Para hakkında her türlü konunun incelendiği rüya tabirini Rüyada Para Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Bozuk Para Bulmak İle İlgili Rüyalar;

 1. baran (04 Aralık 2016 saat: 13:20)

  pazardan gelirken toprak bir yerde bozuk para buldum elimdede dondurma kabı vardı ve torağı kazdıkça para çıkıyor kazdıkça avuç avuç para çıkıyor ve halamlar hadi gel gidiyoruz dedi bende bir kaç avuç aldıktan sonra gittim ve bir kaç rüyamdada para buluyodum ama bu sefer kase vardı elimde

 2. nihal (24 Mayıs 2015 saat: 08:46)

  Merhaba ruyamda böyle yerk edilmis bi apartmandayim böyle bir suru dolap var ben hepsini böyle tek tek bakiyorum bi bakiyorum birinde meyveler ve bozuk paralar var ben onlari toplayip cebime koydum sonra anlam geldi alakasiz biriyle evlenecegini soyledi brn cok huzursuzlandim bi de bu yorumlari okuyunca yardiminiz ici teşekkürler

 3. emine (12 Aralık 2014 saat: 09:44)

  Rüyamda giderken topragin üstünde demir para aliuom kazdikca daha çok buluyorum avuç avuç gene kazdikca kagit paralar buluyorum onu biri saklamis oraya kimlik filan özel belgeler paralari cantama atiyom bi yere koyuyom geri almaya geliyom bulamiyom.cocuklarimi goruyom seviniyolar işte böle teşekkürler

 4. gülderen (23 Eylül 2014 saat: 14:01)

  Rüyamda dolaşıyorum etrafımda da başka insanlarda var. bakıyorum yerde 1 tl’lik bozuk paralar dağınık halde. onları yerden toplamaya başlıyorum ve cebime koyuyorum ama başkaları da topluyor ama en çok ben topluyorum. Daha sonra ileride deste ile kağıt paralar var koşuyorum alıyorum yine cebime koyuyorum ama epeyce, kağıt paraları başkaları görmüyor ben aldım. oh diyorum baya bi para bu diyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,