RuyaTabirleri.com

Rüyada Bozuk Para Saymak

Rüyada bozuk para saymak, kişinin para harcamasına ve malını elinden çıkarmasına işarettir. Bozuk para sayan kimse, hiç ummadığı borçlar yüzünden para harcamak ve elindekini kaybetmek zorunda kalır. Bozuk para saymak bazı alimlere göre ise dedikodu yapmak anlamına gelmektedir. Bu alimlere göre bozuk para söze, koğuculuk etmeye, dedikodu yapmaya ve kişilerin arkasında hoşlarına gitmeyecek lakaplar takmaya işarettir. Bu nedenle rüyasında bozuk para sayan kişi yukarıda saydığımız eylemleri gerçekleştirir. Bozuk paranın miktarı ne kadar çoksa söylenecek sözler de o kadar çok olur. Bazen de böyle bir rüya iş hayatında mutluluğa, refaha ve istenilen başarıları almaya delalet eder.

Rüyada Bozuk Para Biriktirmek

Rüyasında bozuk para biriktiren kimse, malını mülkünü boş işler için sarf eder ve gereksiz harcamalar yapar. Bu rüya sonu hayırlı olmayan işlere girişeceğinizin ve bu işlerin akıbetinin iyi olmayacağının göstergesidir. Bozuk para biriktirmek bazen de kin beslemeye, insanlar hakkında suizan etmeye işarettir. Rüyasında büyük miktarda bozuk parası olduğunu ve bunu etrafa saçtığını gören kimse, parasını har vurup harman savurur ve bunun sonucunda da maddi krize girer.

Rüyada Bozuk Para Harcamak

Rüyasında bozuk para harcayan kişi gereksiz sözlerden kurtulur ve kendisine atılan iftiralardan aklanır. Bu rüya bazen de gereksiz dostlukları bitireceğinizin ve boş işlerle uğraşmayı bırakacağınızın göstergesidir. Bozuk para harcamak kişinin az miktarda para elde etmesine, bazen de elindeki kıymetli bir malı daha önemsiz bir şeyle değişmesine işaret eder.

Rüyada Bozuk Para Saymanın Psikolojik Tabiri

Bu rüya genellikle maddiyata önem verenlerin, hayatı boyunca para biriktirip mal mülk toplamaya çalışanların gördükleri bir rüyadır. Bazen de bozuk para saymak, kişinin kazanma hırsının ve azminin bir dışa vurumdur. Bilinçaltınızdaki başarısızlık korkunuzu da ortaya koyar.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Para hakkında her türlü konunun incelendiği rüya tabirini Rüyada Para Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!