RuyaTabirleri.com

Rüyada Bozuk Para Toplamak

Rüyada bozuk para toplamak, bir yatırım işareti şeklinde anlamlandırılmaktadır. Bu yatırım hem büyük çaplı hem de küçük çaplı bir konu hakkında olabilir. Yatırımı tek başınıza yapabileceğiniz gibi, aile ve akraba çevresiyle birleşerek de yapabilirsiniz. Maddi anlamda sağlanacak olan kazancı gösteren rüya, bu yatırım sonucunda ciddi kazançlar elde edeceğinizi işaret etmektedir. Bu bakımdan güzel ve hayırlı olan rüyalardan sayılır.

Rüyada Bozuk Para Saymak

Çeşitli aşamaları göstermektedir. Bir başarı kazanmak için birçok küçük engeli aşmanız gerekecektir. Bu engelleri aşarak, amacınıza ulaşmanız, mutluluk kaynağı olacaktır. Engelleri size sorun olmayacak ancak biraz zaman alacaktır. Sabırlı olmak, bu rüyanın olumlu sonuçlanması için şarttır.

Rüyada Bozuk Para Vermek

Verilecek olan bir sözü tanımlamaktadır. Sizin tarafınızdan, sevdiğiniz bir kişiye, herhangi bir konuda söz verilecektir. Sizden bu konuyla ilgili olarak istekte bulunulması, kendi faydanız içindir. Dolayısıyla, bir tavsiye olarak da değerlendirilmelidir.

Rüyada Bozuk Para Kaybetmek

Bir rekabeti göstermektedir. İş yerinde, okulda ya da bir başka sosyal alanda yaşanmakta olan rekabeti gösterir. Bu rekabetin kazananı olmanız, kendinize olan güveni de perçinleyecektir. Rüyanın hayırlı bir sonu müjdeliyor olması, rekabet sonunda kazanacağınız maddi durumu da işaret eder.

Rüyada Bozuk Para Almak

Değer verdiğiniz ve yakın çevrenizden olan bir kişinin sağlayacak olduğu desteği göstermektedir. Aranızdaki bağlar çok daha kuvvetlenecektir. Birlikte başka işlerde güç birliğinde bulunmanız ve paslaşmanız, ikiniz için de faydalı olacaktır.

Rüyada Bozuk Para Bulmak

Beklenmedik bir zamanda karşınıza çıkacak olan fırsatı işaret etmektedir. Bu fırsat, maddi anlamda sağlanacak olan kazanç için oldukça önemlidir. Bu fırsatın ardından da buna bağlı çok sayıda olumlu gelişme kendisini gösterecektir. Güzel günlerin müjdelendiği bir rüya olarak tanımlanmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Para hakkında her türlü konunun incelendiği rüya tabirini Rüyada Para Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Bozuk Para Toplamak İle İlgili Rüyalar;

 1. Nuray Szn (28 Ocak 2015 saat: 12:07)

  Küçük bir bahçe avlusunun kenarından aşağıya duvara ahşap ayakları çok sağlam basmayan bi merdiven dayandırılmış. merdivende bozuk para görüyorum. onu almak için avludan merdivene iniyorum. Sonra merdiven basamaklarında bir sürü 50kuruş, 1lira bulup avcuma topluyorum. Arada eski türk lirasından kalan geçersiz paralarda oluyor onları sonra hatıra olarak bakarım diye elimi uzatıp avlunun kenarına koyuyorum. Bu paralar merdiven basamakları üzerinde toz toprak ve dökülmüş zeytin yaprakları arasında. Bu nedenle oradan geçenlerin ceplerinden düşüp kalan paralar olduğunu düşünüyorum rüyada. Sonra avluya çıkıyorum 15-16lira toplamışm. çok değil ama hiç yoktan iyi diye düşünüyorum.
  Uzun oldu ama yorum için şimdiden teşekkürler.

 2. yüksel (27 Ocak 2015 saat: 12:11)

  iyi günler
  Ben rüyamda oğlumu kucağıma almışım tavana doğru kaldırırken birden yere yığılıp ağzımın bedenimin bir taraflara kaydığını hissediyorum etrafımdakiler annem ve teyze kızıymış onlara ambulans çağırın ölüyorum diyorum bu arada 4-5 kez kelimeyi sehadet getiriyorum..Rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

 3. ela (27 Ocak 2015 saat: 09:18)

  Ruyamda deniz kiyisinda kumun altindan hep bozuk para topluyorum bu daha once sular altinda kalmis sehir diye ruyamda oyle yorum yapiyorum bir bakiyorum deniz kiyisina varmisim rahatlukla deniz kiyisina geliyirum.birde ruyamda yine oturmusum basimdan seytan tirnagi cikartiyor annem tam kafamin tepesinde kalkiyorum yolda yuruyorum.bir suru hoca beyaz elbise giymisler hepsinin de boyi iki metreye yakin on onbestane diyebilirim negelir acaba namaz kilacaklar onlerinden geciyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,