RuyaTabirleri.com

Rüyada Bozuk Radyo Görmek

Rüyada bozuk radyo görmek, çok konuşan ve söylediklerinin farkına varmayan, lafın nereye gideceğine dikkat etmeyen bir arkadaşa yorumlanır. Rüya sahibinin arkadaşı yüzünden can sıkıntısı yaşayacağına veya onunla beraber katılacağı davette mahcup duruma düşeceğine ve moralinin bozulacağına yorumlanır. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin beyhude işlerle, kendisine hiçbir yararı olmayan olaylarla gereğinden fazla ilgilendiğine, bu nedenle asıl işine odaklanmadığına, zaman kaybettiği gibi, geleceği için yaptığı planların da sekteye uğrayacağını bildirir. Yanlış hayaller kurmak, olmayacak planlar yapmak veya gerçeklere dikkat etmeden yaşamak yüzünden hem vakit kaybına uğramanın, hem de yapılan işlerin neticesinin kişide hayal kırıklığı yaşatacağının habercisidir. Evin içinde bozuk radyo görmek ise evlenilen kişinin her zaman memnuniyetsiz, her şeyden şikayet eden, mutlu olamayan biri olacağına yorumlanır.

Rüyada Bozuk Radyo Tamir Etmek

İlişkilerde iyi bir yol bulunacağını ve düzgün ortamlara girileceğini, eski kırgınlıkların bu dönemde ortadan kalkacağını işaret eder. Şikayet edilen durumlardan kurtulmak ve can sıkıcı insanlardan uzaklaşmak, kendine ait güzel ortamlar, arkadaş çevreleri yaratmak, girişilen işlerde başarı sağlamak demektir. Azim ve kararlılıkla yolunda ilerleyen rüya sahibinin kendisini engellemeye çalışan veya ilerlemesini istemeyen kötü niyetli kimselerden de kendisini koruyacağına, hayatını dilediği noktaya getirmekte herhangi bir zorlukla karşılaşmayacağını ifade eder.

Rüyada Bozuk Radyo Almak

Büyük bir yanılgı yaşanacağını haber verir ve kişinin aklına her eseni yapmaktan kaçınması gerektiğini, acele ve üzerinde fazla düşünmeden alacağı kararların kendisine herhangi bir fayda sağlamayacağını, maddi yatırımlarında umduğunu bulamayacağı gibi, zarara gireceğini de ifade eder. Kandırılmak, iyi niyetin suiistimal edilmesi, yakınlardan umulmadık kötülükler görmek manasına geleceği gibi, yanlış evlilikler yapmak, uyumsuz ilişkiler yaşamak şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Bozuk Radyo Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin huzurunu, mutluluğunu gölgeleyen düşünceler içinde olduğunu, hiçbir duygusunu tam olarak belli edemediği gibi, zaman zaman tutarsız hareketlerde bulunduğunu işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!