RuyaTabirleri.com

Rüyada Buğday Görmek

Rüyada buğday görmek, alın teri, zahmet, çile, zorluk, emek, fedakârlık ve özveri anlamına gelir. Rüyasında buğday gören kişi, ekmek parasını son kuruşuna kadar hak ederek kazanıyor, işine tüm ruhunu katıyor ve pek çok zahmete katlanıyor ama işini bir o kadarda canı gönülden isteyerek yapıyor demektir. Rüyasında buğday gören kişi, ticaret hayatını iyi bilen, hangi işin kendisine para kazandıracağını, hangisinin para kaybettireceğini deneyim etmiş olması sayesinde, temkin adımlar atarak, iyi kazancı olan kişi olarak tabir edilir.

Rüyada Buğday Çuvalı Görmek

Rüyada buğday çuvalı gören kişi başının ağrımasına neden olacak sıkıntılar yaşayacak ve bir süre yoğun bir iş temposuna girecektir. Rüya sahibi gece gündüz dirsek çürütecek ve çok uzun saatler çalışacak demektir.

Rüyada Buğday Tarlası Görmek

Rüya sahibi için, içine düşeceği yoğun bir duygusallık nedeni ile büyük bir bunalım içine gireceği, her şeye boş vereceği ve önüne gelen fırsatları elinin tersi ile edeceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Buğday Ekmek

Rüya sahibinin gönül zenginliğine, iyi kalpliliğine ve kendisini hayır işlerine adamasına delalet eder. Rüyasında buğday ektiğini gören kişi, ne kadar iyi niyetli ve yardım sever olsa da yine de bazen kendisini yanlış anlayan kimseler olabildiği anlamına gelir.

Rüyada Buğday Tanesi Görmek

Hasadın bol olacağına ve büyük ilgi göreceğine delalet eder. Rüya sahibi için mutluluk ve bereket anlamına gelir.

Rüyada Buğday Yemek

Helal olan kazanca, hayırlı evliliğe, hayırlı evlatlara yorulur. Rüyasında buğday yediğini gören kişi başarılı olmak için her yolu zorlamaktan vazgeçmeyecek demektir.

Rüyada Buğday Almak

Rüyasında buğday aldığını gören kişi bazı zorluklara katlanmak zorunda kalacak ve bazı sıkıntılara düşecektir. Bereketin kaçması ve nimetin eksilmesi şeklinde değerlendirilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Buğday Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Rümdysa (02 Ekim 2015 saat: 05:14)

  Bir poşetin içinde kuruyemiş var ben onu açıp çocuklara verecektim tam elimi atıyorum poşete başka bir poşet oluyor o esnada elimden kayyor dökülüyorki içinde buday dökülüyor benim küçük oğlum başlıyor avuç avuç yemeye büyük kızım bakıyor yemeden arkasını dönüp gidiyor ben dökülen buğdayları yıkayıp toplamaya çalışıyorum

 2. sevcan (01 Mayıs 2015 saat: 09:24)

  Annem rüyasında yeşil bir buğda sapı tuttuğumu ve elimden hiç bırakmadığımı görmüş. Bu buğday sapını bana tanıdığımız birinin n verdiğini ve çok sevdiğimi söylemişim. Sürekli elimde taşıyormuşum ve hiç bırakmıyormuşum. Daha sonra annem çok güzel borda renkte kadife bir örtü görmüş. Bide komşumuzun evine gidip orda kalabalık bir sofra hazırladığını görmüş. Lütfen yorumlar mısınız?

 3. fatma (29 Aralık 2014 saat: 11:57)

  Ruyamda hane halkiyla tartisip valizimi topladim. Evdeki misafirlerle birlikte koye gittim. Arabadan indikten sonra eve arka yoldan giderkn karistirdim. Beyaz at cikti karsima onuda yanima aldim evin arka kapisini zorla actim orasida bugday fabrikasi olmus birsuru bugdau uzerime yigilmayigilmaya calisirken kapiyi kapattim ati yanima alarak ön kapidan girmeye karar verdim.O sırada at benim ismimi söyledi.

 4. ayhan gökçe (09 Nisan 2014 saat: 09:34)

  rüyamda taş bir merdivenin en üst basmağına kadar çıktım fakat basamaklar temz değildi çıkş merdivenlerinin üst basamağına çıktm oradan aşağı inen merdivenlerin basmaklarının dolu ve inişin tehlikeli oluşunu düşündüm inmedim tam en üst basmakta beklerken annem ve eltisi geldi konuştuk o sırada yengenin elide buğday olduğun taş ve kötüsünü ayıkladılar bende yengenin avucundaki buğdaydan bir kaç tane yedim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,