RuyaTabirleri.com

Rüyada Buğday Tarlası Görmek

Rüyada buğday tarlası görmek, rüyayı gören kişinin, günlük hayat içerisinde yeni şeylerle ilgilenmeye başlayacağına, bu şeylerden birinde karar kılacağına ve vaktinin çoğunu bununla geçireceğine, gerekli ve gereksiz olarak bu dönüp dolaşıp bu işe kendisini kaptıracağına, çok kötü ve üzüntülü bir döneme gireceğine ve ancak aile ile ilgili durumlara daha dikkat etmek ve aileye daha özen göstermek gerektiğine işaret eder.

Rüyada buğday tarlası görmek, mutlu ve uzun bir ömre sahip olmaya ve maddi ve manevi olarak çok zengin olmaya tabir edilir.

Rüyada Buğday Tarlası Ekmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı bir döneme girdiğine, yaptığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine, şimdiye kadar yaptığı tüm çalışmaların ve verdiği tüm emeklerin yakın bir zamanda karşılığını alacağına, aile hayatında çok güzel olaylar yaşayacağına ve yakın bir zamanda hayırlı bir haber alacağına delalet eder.

Rüyada Buğday Tarlası Biçmek

İş hayatında ve aile hayatında çok zor zamanlar yaşanacağına, büyük sıkıntılar yaşanacağına, çok büyük ve gereksiz olaylar ile karşılaşacağına, dostlardan zarar görüleceğine, çok sevilen birisinden çok kötü bir haber alınacağına ve çok üzüntülü bir döneme girileceğine rivayet eder.

Rüyada Buğday Toplamak

Çalışma hayatında çok kötü ve sorunlu günler yaşanacağına, bu sıkıntıların çözümü için çok güçlü ve çok zengin birisinden yardım ve destek görüleceğine, bu sayede çok kısa bir süre içinde yaşanan bütün sorunların ortadan kaldırılacağına ve üzüntü duyulan konuların çözüme kavuşturulacağına alamet eder.

Rüyada Buğday Biçmek

Rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında çok farklı ve yeni olaylar ile karşılaşacağına, çok zor durumlara düşeceğine ve iş hayatı ile ilgili çok sıkıntılı bir dönem yaşayacağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!