RuyaTabirleri.com

Rüyada Buğday Tarlası Görmek

Rüyada buğday tarlası görmek, rüyayı gören kişinin, günlük hayat içerisinde yeni şeylerle ilgilenmeye başlayacağına, bu şeylerden birinde karar kılacağına ve vaktinin çoğunu bununla geçireceğine, gerekli ve gereksiz olarak bu dönüp dolaşıp bu işe kendisini kaptıracağına, çok kötü ve üzüntülü bir döneme gireceğine ve ancak aile ile ilgili durumlara daha dikkat etmek ve aileye daha özen göstermek gerektiğine işaret eder.

Rüyada buğday tarlası görmek, mutlu ve uzun bir ömre sahip olmaya ve maddi ve manevi olarak çok zengin olmaya tabir edilir.

Rüyada Buğday Tarlası Ekmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı bir döneme girdiğine, yaptığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine, şimdiye kadar yaptığı tüm çalışmaların ve verdiği tüm emeklerin yakın bir zamanda karşılığını alacağına, aile hayatında çok güzel olaylar yaşayacağına ve yakın bir zamanda hayırlı bir haber alacağına delalet eder.

Rüyada Buğday Tarlası Biçmek

İş hayatında ve aile hayatında çok zor zamanlar yaşanacağına, büyük sıkıntılar yaşanacağına, çok büyük ve gereksiz olaylar ile karşılaşacağına, dostlardan zarar görüleceğine, çok sevilen birisinden çok kötü bir haber alınacağına ve çok üzüntülü bir döneme girileceğine rivayet eder.

Rüyada Buğday Toplamak

Çalışma hayatında çok kötü ve sorunlu günler yaşanacağına, bu sıkıntıların çözümü için çok güçlü ve çok zengin birisinden yardım ve destek görüleceğine, bu sayede çok kısa bir süre içinde yaşanan bütün sorunların ortadan kaldırılacağına ve üzüntü duyulan konuların çözüme kavuşturulacağına alamet eder.

Rüyada Buğday Biçmek

Rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında çok farklı ve yeni olaylar ile karşılaşacağına, çok zor durumlara düşeceğine ve iş hayatı ile ilgili çok sıkıntılı bir dönem yaşayacağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Buğday Tarlası Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Ergin (24 Ağustos 2015 saat: 18:14)

  Kumsalda otururken ayağıma değen dalgalar biranda ekine, denizde ekin tarlasına dönüşüyordu.Fakat su hâlâ duruyordu sadece üzerinde araliksiz ve uçsuz bucaksız ekinler yetişmisti. Biz arkadasimla tatilimize normal olarak devam ediyorduk. Cevremizde tanimadigimiz birkaç yüz belirmisti. Onlarla konuşuyorduk

 2. Mehberes (04 Haziran 2015 saat: 08:55)

  Rüyamda hasat zamanı gelmiş buğday tarlasıgördüm. Büyük bir tarla idi. Babamın ölmüş amcası vardı tarlada elinde orak tarlayı biçmeye başladı. Amca hala oraklamı biçim yapıyorsun dedim ve ben de elime orak elliğini takıp ben de biçmeye başladım. Kızıma da nasıl biçtiğimi gösteriyordum. Çok fazla değil sadece tarlanın sağ üst köşesinde küçük bir yeri biçtim.

 3. nihal (28 Nisan 2015 saat: 16:46)

  Rüyamda yemyeşil bir buğday tarlasındayim.Ellerimi gökyüzüne kaldirmisim. Dansediyorum.ustumde mavi ve yeşil bir hırka var. Gökyüzü masmasmavi.ayni anda deniz kenarindayim. Deniz o kadar mavi ve berrak ki içinde çakıl taşları görünüyor. Rüyamda çok mutlu ve Huzurlu yum.

 4. Muhammet (25 Nisan 2015 saat: 17:01)

  Rüyamda karadenize gitmiştik ve orda bir köye giderken her yer buğdaytarlalarıyla kaplıydı bi evden geçtik çok büyük bir buğday tarlası gördüm sonra arabadan indiğimde bir insan adanıyordu.sonra bir kürt gördüm onun evine gitmiştik kalmaya sonra onun oğlu bize tarlayı gezdirdi ardından çalışmaya başlıcaktık bütün bünyevi eşyalarımız yok oldu bağımlı olduğumuz aletler telefon bilgisayar gibi aletler.sonrasında uyandım

 5. türkan bal (08 Nisan 2015 saat: 16:09)

  Kayın validem kaybolmuş ben onu arıyorum ve bi yeşil ekin tarlasının köşesinde yer yatagında yatıyor sekilde buluyorum yanında ona göz kulak olan bir kamyon ve şöförü var ben üşümüşüm yatağın hemen yanına girip ýorganın ucunu örtüyorum kayın validem yanındaki şoföre diyorki artık gelinim geldi bana gelen günlük iki kişilik yemeyi sana deyil ona verecem kusura bakma diyor ben anne yemek nerden geliyor diyorum ve geliyor işte kızım diyor anlıyorumki allah tarafından ona her gün 2 kişilik yemek geliyormuş birini bana veriyor ve hala bacaklarımı örtmeye çalışıyor iki dizinin üzerine geliyor bakıyorumki belden yukarısı açık adam görmesin anne üstüñ çıplak dur diyorum ben onun üzerini o benim bacaklarımı kapatırken yan düßüp ölüyor. Lütfen bunu bana acil yorumlarmısınız.tşklerr

 6. sinan (10 Şubat 2015 saat: 12:24)

  Rüyamda eski zamanda bir medresede cami gibi bir mekanın içindeyim küçük yaştayım kuran veya dini sohbet olan bir yerde diz çökmüş oturuyorum aniden içeri birileri giriyor ben sesli biçimde kelimeyi şahadet getiriyorum belimi kalın üzeri süslü bir kılıç takıyorlar kahve rengi bir at biniyorum birisi bana evlat kendine dikkat et diyor bende peygamber efendimizin kılıcı bende iken bir şey olmaz diyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,