RuyaTabirleri.com

Rüyada Buhar Görmek

Rüyada buhar görmek, gösterilen tüm gayretlerin boşa gideceğine, yapılan yanlışlar nedeni ile kişinin sahip olduğu tüm maddi varlığın yok olacağını ve zengin bir hayat sürerken bir anda ciddi bir düşüş yaşanacağı şeklinde yorumlanır. Buhar genellikle kişinin atılım yapmak için kesinlikle acele etmemesi gerektiğini ve işlerin yoluna gireceği süreci sabır içinde beklemesi gerektiğini işaret eder. Rüya sahibinin kendisi ve ailesinin üzerinde gezinen kara bulutlar, aksilikler ve uğursuzluklara da yorumlanan rüya aşırı hırs sonucu kişinin düşeceği kötü duruma da gönderme yapar ve dikkatli olmak gerektiğini, hareketlerde, harcamalarda aşırıya kaçılmaması gereken bir dönemde olunduğunu, aksi halde kişinin elindeki her şeyi kolayca kaybedebileceğini de bildirir.

Rüyada Buhar Makinesi Görmek

Kişinin her hareketine ve sözüne sürekli olarak karışan birinin varlığına işaret eden rüya, etki altında kalındığı için sağlıklı düşünemeyen rüya sahibinin kandırılmaya çok müsait bir dönemde olduğu için dikkat etmesine de alamettir. Önemsenmemeye de işaret eden rüya bazı durumlarda iş sahiplerinin kendilerine yapılan uyarılara rağmen kendi bildiğini yapması sonucu iş konusunda ciddi bir zarara uğrayacağını, aldığı bir işi yetiştirememek yüzünden müşteri kaybı yaşayacağını, zamanının da parasının da boşa gideceğini bildirir. Buhar makinesi genellikle para konusunda yaşanacak sıkıntılara, dara düşmeye, borçların artmasına alamettir.

Rüyada Buhar Banyosu Yapmak

Düşmanları olan ve uzun süredir gerginlik yaşayan kişiler için gelecek bir rahatlamaya ve düşmanlara galip gelmeye işarettir. Buhar banyosu yapmak aynı zamanda düşüncelerin netleşmesi ve kişinin kendisine kötülük etmek isteyenlerin farkına varması, olayları daha net bir şekilde değerlendirmesi anlamına gelir.

Rüyada Buhar Görmenin Psikolojik Yorumu

Netleşmeyen düşünceler ve yeni başlangıçlar için yeterli gücü kendinde bulamamak anlamına gelen rüya, kişinin ihtiyaç duyduğu yardımı görememesinden dolayı daha da yalnız hissetmesi anlamını da taşır. Buhar geleceğe dair pesimist bir yaklaşım içinde olan rüya sahibinin karar vermekte güçlük çekmesi ve kendi hayatını istediği gibi var edememesinin sembolik ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!