RuyaTabirleri.com

Rüyada Bukalemun Görmek

Rüyada bukalemun görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında karşısına çıkan her durumla başedebileceğine, her işin üstesinden rahatlıkla gelebileceğine, bu sayede hiçbir zaman iş ile ilgili bir sorun yaşamayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, bu atılımlar ile yeni işlere adım atacağına ve böylece iş ve para kazanma konusunda bir gün bile sıkıntı yaşamayacağına delalet eder.

Rüyada Bukalemun Isırması

Rüya sahibinin iş hayatında çok iyi işler ortaya koyacağına, bu işleri çekemeyen kişiler yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, maddi ve manevi olarak büyük zararlar göreceğine bu durumlardan ötürü çok zor zamanlardan geçerek iflasın eşiğine geleceğine ancak eş, dost ve akrabalarından alacağı yardım sayesinde çok zor durumlardan kurtulacağına ve kendisine geleceğine alamet eder.

Rüyada Yeşil Bukalemun Görmek

Rüyayı gören kişinin iş hayatında kazandığı başarıları kıskanan insanlar olduğuna, bu insanlardan durumla ilgili olarak büyük bir zarar haberi alınacağına, ancak daha sonra bu durumların düzeleceğine, uğranılan zararın telafi edileceğine ve çok büyük bir atılım yaparak sosyal hayatında çok mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyada Bukalemun Öldürmek

İş hayatında rüyayı gören kişinin, kendisine çok büyük sorunlar yaşatan kişiler ile karşılaşacağına, uğradığı zararları bu kişilerden karşılayacağına ve daha sonara bu kişileri cezalarını çekmeleri için kolluk kuvvetlerine vereceğine ve bu şekilde onları bozguna uğratacağına rivayet eder.

Rüyada Bukalemun Yakalamak

Rüya sahibinin, uzun bir süreden beri iş sahibi olmadığı halde çok büyük şans eseri, yeni bir iş bulacağına, Allah’ın izni ile rahata ereceğine, aynı zamanda iş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak olaylara hızlı bir şekilde uyum sağlayacağına ve aynı zamanda ölmüş bir kişinin ardından yas tutulacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bukalemun Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. şans (24 Nisan 2014 saat: 13:40)

    Benim rüyam biraz değişik olduğundan anlamını tam olarak bulamadım.
    Tam olarak gördüğüm rüya şöyle: yeşillik bir alanda oturuyorum yanimda da kedim oturuyor ( 2 kedim var ama biri bana daha yakın). Aniden bir bukalemun görüyorum ve kedim bu bukalemun’u yakalamaya çalışıyor. Bende engel olmak için bukalemun’u elime aldım ve başımın üzerine koydum. Bukalemun birden bire rengini değiştirip saçımın rengini aldı. Orda rüyam bitiyor. Bu ne demek? Bu arada film yada documentary de izlemedim hayatımda bit kez gördüm bu hayvanı.

  2. hatice (03 Şubat 2014 saat: 18:10)

    rüyamda erkek kardesimle evimizin bahcesinde dolasiyorduk . kardesim agacta yesil bukalemun gördü ve gidip onu eliyle yakaladi. bundan cok korktugumu biliyordu bir süre öylece bakti bana ve güldü. ben anladim tabi beni korkutacagini. komsumuzun evine kactim ama arkamdan geliyordu ben kacacak yer kalmayinca durdum yerde oturdum kardesimde bukalemunu üzerime firlatti. ama yanima düstü yinede korkudan ölüyordum nerdeyse. hemen kalkip kactim ordan. öyle bi korktum ki bana yapisacak diye .. deli gibi uyandim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,