RuyaTabirleri.com

Rüyada Bulamamak

Rüyada bulamamak, arzulara erişemeyecek olmanın ve yaşanacak hayal kırıklığının tabiridir. Özellikle aranılan ve bulunamayan şeyin ne olduğuna göre yorumlanması doğru olacaktır. Genel anlamda ise, rüya sahibinin emeklerinin karşılığını alamadığı bir işte çalışmak zorunda kalacağını, hakkını kaptıracağını ve kendisini korumak konusunda aciz davranacağını, kendisini her fırsatta ezecek ve hor görecek bir eşe sahip olarak duygusal açıdan çok fazla yıpranacağını bildirir. Mutlu olmak için çıkılan bir yolun kişiye hayır getirmeyeceğini ve evdeki hesabın çarşıya uymamasından dolayı yaşanacak dar boğaza ve maddi anlamda borçlanmak zorunda kalmaya da delalettir. Girişilen işlerde çıkacak zorluklara, beklenmedik insanlardan veya ortaklı işlerde kandırılmaya da tabir edilen rüya, güven kırıklığına da işarettir.

Rüyada Arkadaşını Arayıp Bulamamak

Rüya sahibinin sürekli vefasızlıkla ve değer bilmeyen insanlarla karşılaşacağını, dost ve arkadaş seçiminde yanlışlar yapacağını, en çok da zor zamanlarında yanında kimseleri bulamamaktan ötürü gözyaşı dökeceğini işaret eder. En çok güvenilen ve zamanında yardım edilen birinin kişinin çağrısına cevap vermeyeceğini ve onu görmezden geleceğini bildirir. Üzüntü veren çevreye, aileden de destek görülmediği için her zorlukla tek başına mücadele etmek zorunda kalınacağına, fakat bu durumların kişiyi hayata küstürmek yerine bileyleyeceğine ve daha da hırslanacağına yorumlanır.

Rüyada Bir Eşyayı Arayıp Bulamamak

Aranılan eşyaya uygun şekilde yorumlanır ancak eşya bulamamak genelde maddi sıkıntıları işaret eder. Kişinin borç almak için ailesi ve yakın arkadaşları da dahil olmak üzere kapı kapı dolaşacağına fakat bir türlü ihtiyacı olan meblağı bulamayacağına alamet eder.

Rüyada Bulamamanın Psikolojik Yorumu

Kafası karışmış ve bir türlü ne yöne gideceğini kestiremediği için yanlışlar yapan, kendisini bir girdabın, bir çemberin içinde sanan insanların psikolojilerini ve umutsuzluklarını bildirir. Bulamamak aynı zamanda kayıplar yaşayan kişilerin sürekli olarak rüyalarında bu kayıpları simgeleyen nesneleri bulamadıkları da sıklıkla karşılaşılan rüyalardan biridir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bulamamak İle İlgili Rüyalar;

  1. melek (05 Ocak 2016 saat: 09:26)

    Her zaman gordugum ruya aslında. Eşimle öğrencilik zamanında yani lisedeyken okulda onu bi turlu goremiyorum arıyorum soruyorum arkadaslara ama gelmedi yada görmedim die cevap veriyorlar tam evine gitmek için düşünürken uyanıyorum…….
    Ama benim gordugum lise aslında benim ilk okulum öğrenciler de hem liseden hem de ilk okuldan karısık arkadaslar

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,