RuyaTabirleri.com

Rüyada Bulanık Deniz Görmek

Rüyada bulanık deniz görmek, rüya sahibinin başına gelecek küçük musibet ve belalardır. Bu rüya kısa süreli bir sıkıntı yaşayacağınıza; fakat sonunda tüm bu sıkıntılardan kurtularak feraha ereceğinize işarete der. Rüyada bulanık bir denizde yüzdüğünü görmek, bazen günaha bazen de kişinin başına gelecek tatsız hadiselere delalet eder. Rüyanızda bulanık bir denizin kenarında durmanız, yaşayacağınız sıkıntıları kolay atlatacağınıza veya bazı tehlikelerden kıl payı kurtulacağınıza yorumlanmaktadır. Rüyada bulanık bir denizde boğulduğunu görmek, bazı maddi problemler yaşayacağınıza ve dünya hayatında çeşitli üzüntülere maruz kalacağınıza, bazen de iflas etmeye işarettir.

Rüyada Çamurlu Deniz Görmek

Rüyada çamurlu deniz gören kişinin işleri ters gider ve bu rüya genellikle rüya sahibinin hayatında yaşanacak bazı olumsuz gelişmelerin habercisidir. Rüyada çamurlu bir denizde yüzen kişi bazı tehlikeler geçirir veya bu rüya maneviyattan uzaklaşarak, günaha dalmaya, kişinin doğru yoldan ve hak olandan ayrılmasına, başına gelecek bazı felaketlere yorumlanmaktadır. Rüyada denizin tamamen çamur ve balçık olduğunu gören kişi hayatını gözden geçirmelidir. Zira bu rüya uyarı mahiyetindedir. Rüyasında denizin çamurdan arınması, gören kişinin de hatalarından vazgeçmesine ve doğru yolu bulmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Berrak Bir Deniz Görmek

Rüyada berrak deniz gören kişi, parlak ve güzel bir geleceğe sahip olur. Bu rüya tüm sıkıntılardan kurtularak rahatlamaya ve feraha ermeye işarettir. Rüyada engin deniz maddi manevi her konuda başarılı olmak anlamındadır. Rüyasında berrak bir denizin içinde bulunduğunu gören kişi, yeni ve kazançlı bir meslek edinir.

Rüyada Bulanık Deniz Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada bulanık deniz gören kişi, geleceğe dair çeşitli kaygılar içindedir. Böyle bir rüya iç âleminizde yaşadığınız tedirginliğin ve endişelerin yansımasıdır. Bazen de bulanık deniz, yapmanız gereken bir yolculuğa dair korkularınızın bir göstergesidir. Bu rüya bazen de bilinç altınızdaki sıkıntı ve üzüntülere işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Deniz ile ilgili ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Deniz Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Bulanık Deniz Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Zehra (18 Ekim 2016 saat: 16:23)

  Denize sıfır bir evdeyiz ,ev anneme aitmiş.Ablamla denizi gören balkon mutfak arasında iş yapıyoruz,akrabalar gelmişler onlar denizdeler ve akraba kızı denizden balkona cıkıp bizimle olmak isterken birşeylere bozulup laf söyleyerek denize geri atlıyor.Bunu iki kez yapıyor 2.de uyarırken Annesi de bir sekilde geliyor ve kızının çok ayıp ettigini gereksiz gerginlik yarattıgını söylüyorum.Bu arada ablamla bizde denize girmeğe hazırlanıyoruz.Denize bakıyorum yeşilimsi biraz kirli geliyor yine de girelim diyoruz ve sanırım ablam giriyor bende atlamak üzereyken eve tanımadıgım misafirlerin geldiğini görüp onlara hoşgeldiniz diyorum,misafir nahoş ukala bir tavır sergiliyor,biraz ona da geriliyorum derken denize girmeden uyandım…

 2. Gonul (06 Eylül 2016 saat: 07:19)

  Merhaba ruyamda yengemin dogum gununu kutlamak icin sahil kenarina gitmek icin yola cikiyoruz arabayla arabada dort bes kisi tam ilerlerken yengemler yol kenarinda bekliyo oluyor onlar gectigimiz icin durup geri donecegimiz sira yolun diger kenari deniz oluyor ve deniz dalganin vuracagi kiyi tarafi camur ve ben herkesi soyledigimde herkes denize baktiginda deniz dalga ile kendini yeniliyor ve tertemiz oluyor

 3. sevgi (09 Nisan 2015 saat: 09:36)

  Rüyamda bir kumsaldaydım yanımda biri vardı ama tam hatırlayamiyorum kim olduğunu Deniz kahverengi bulanıktı. denize girenler vardı. Rüyamda o insanlar sözde arkadaşımdı. Ben kumsalda uzanmış onları izliyordum. Havada açık kahverengiydi. (Not: Ailevi iş sorunlarım var bu ara gündeme gelen şeyler yüzünden yalnız kaçıp gitmek istiyorum ama gittiğimde olacaklardan korkuyorum.) Dün gece uyumadan önce dua ettim bu bir uyarı mıdır?

 4. Menekşe (03 Şubat 2015 saat: 11:25)

  rüyamda bağ evindeyiz camdan baktigimda denizi görüyorum ama tamamen çamurlu birden dalgalar karışıyor sonra büyük büyük dalgalar eve vurmaya başlıyor ama ver hiç islanmiyor ama ben çok korkuyorum bakma ö tarafa bişey olmaz diyorlar dalgalar okadar büyüktü ki duvara vuruşu ev yıkar camlar bile camurlanmiyor çocuk var yanımızda yatıyor biraz hasta sanırım onun görmesin diye önüne duruyorum geçer boşver diyorlar bu taraf güneşli gibi assagidaa taraf çamurlu deniz bildiğim bir ev normalde assagisinda kurumuş dere var orada şimdi o evin oğlu benimle evlenmek istiyor ailem istemiyor acaba neye yorulur

 5. göknur (28 Aralık 2014 saat: 10:19)

  Bir akrabam beni pikniğe götürmek istiyi ama hava yağmurlu ve ben onunlarla gitmek değil başka bişey yapmak istediğim için kaçıyorum.çok bulanık bir deniz kenarına gittim denizin içinde isminide söyledim ama hatırlamıyorum arkadaşım olan büyük bir ahtapota sesleniyorum.bulanık deniz içinden hafifçe suyun üzerine çıkıyo ve ben kolları dan bırını bana uźak elime,seninle deertleşmeye geldim diyorum.ahtapot benim arkadaşım mış.ben garip rüyalar gördüm de böylesini ilk kez görüyorum ve gerçekten yorumunu merek ediyorum.bana rüyamı yorumlarsanız çok memnun olurum.TEŞEKKÜRLER

 6. belkıs (07 Aralık 2014 saat: 08:06)

  Deniz kenarında duruyorum. Deniz yosunlu ayaklarım deniz içinde yosun ve deniz anası var ayaklarımı cıkarıyorum denizden esimin ayakları denizde bev birdenizanasını kıyıdan denize atıyorum deniz içinde denizanası büyüyor ve nirtane daha geliyor 2 tane deniz anası oluyor denizden ayaklarını cekiyor esim. Sonra kenardan denize bakıyorum kız kadesim denizde etrafında yunus balığı etrafında dömüyor. Beni çağrıyor abla deniz tertemiz oldu gel sen yunusu seversin gel diye çağrıyor ama o sırada yu nus ettafında çok hızlı dönüyor benkorkuyprim kıyıdan kıbırdamasını söylüyorum.kardeşim deniz icin düsüyo aya kalkıyo yunus sakinleyip gidiyo ama deniz tertemiz dibi görülüyor.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,