RuyaTabirleri.com

Rüyada Bulanık Su Görmek

Rüyada bulanık su görmek iyi değildir. Kişinin canını sıkacak olaylar yaşaması veya sözler işitmesi ya da can sıkıcı sözler söyleyen kişilerle bir araya gelmesi şeklinde yorumlanır. Bir kişinin rüyasında bulanık su görmesi gerek özel hayatında gerekse iş hayatında karşılaşacağı sorunlara ve engellere delalet eder.

Hasta olan bir kişi rüyasında bulanık su görürse hastalığı daha da ilerler, sağlıklı kişi görürse sağlık sorunları ile karşılaşır, zengin bir kişinin rüyasında bulanık su görmesi malının ve parasının azalmasına ve rüya sahibinin zarar etmesinde delalet eder. Rüyasında bulanık su gören kişi eğer işsiz biriyse uzun bir süre daha işsiz kalır ve yoklukla geçen uzun günler yaşar. Bulanık su görmek hiçbir rüya sahibi için iyi şeylere delalet etmez.

Rüyada Bulanık Su İçmek

Rüyada bulanık su içmek rüya sahibi için uğursuzluk anlamına gelir. Bu kişi işinden ve ekmeğinden olabilir, bütçesi açık verebilir, ya da sağlığıyla ilgili problem çıkabilir.

Rüyada Bulanık Suya Düşmek

Rüyada bulanık suya düşmek, kişinin içine düşeceği bunalıma delalet eder. Rüya sahibi zor ve tatsız günler yaşayacak dolayısıyla manevi bir çöküş hissedecek demektir.

Rüyada Bulanık Suda Yüzmek

Rüyada bulanık suda yüzmek işsiz kalmaya bu nedenle aile içinde huzursuzluk, geçim sıkıntısı ve darlık yaşamaya delalet ederken, rüya sahibinin gayri meşru işlere bulaşacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Temiz Su Görmek

Rüyada temiz su görmek kişi için mutluluk, sağlık, bol kazanç, rahat bir yaşam olarak değerlendirilir.

Rüyada Temiz Su İçmek

Rüyada temiz su içmek herkes için rahat bir nefes almak anlamına gelir. İşsiz kimse için iş sahibi olmaya, umutsuz ve karamsar kişi için müjdeli haberler almaya, borçlu kişiler için borçlardan kurtulmaya ve esenlik bulmaya delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bulanık Su Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. mustafa şahlan (18 Mayıs 2014 saat: 18:10)

    öncelikle iyi çalışmalar. size annemin gördüğü bir rüyadan bahsetmek istiyorum. rüya şöyle : annemin yaşadığı kasabada kıyamet kopmaya başlamıştır. annemin yanında babam vardır ve annem babama söylemişlerdi bak gördün mü dünyanın sonu geldi demektedir. yan kasabayı su başmıştır. burdan kıyametin su felaketi ile geldiği anlaşılmaktadır. yan kasaba ve bizim yaşadımız kasabadki su yükselmiş sadece caminin minarelerinin uç kısımları kalmıştır. iki kasaba da dağa doğru bi noktada konumlanmış olduğu için bu görüntü kendisine göre alçakta kalan arazi kısmında görülmetedir. ayrıca su bulanıktır.
    herkesin aklında kıyametin koptuğu fikri vardır.. annemin rüyası bu açıklarsanız çok sevinirim.

  2. ebru korkmaz (17 Nisan 2014 saat: 23:15)

    Şu andakiden daha büyük ve farklı bir evde.aniden gelen misafirlere karşı evi temizleyip toplamaya başladım.komşularımda bana yardım ediyordu.Oğlumun öğretmenlerine hem evi gezdiriyor hemde temizlemeye çalışıyordum.bir ara çok yorulunca çeşmeden su içmeye başladım.içtikçe doymuyordum. normalde içdiğimden çok su içtim bu duruma şaşırınca neden bu kadar çok su içyorumki diye düşünürken suya baktım.su pisti pis akıyorsu badaktada pisti.sarımtırak pisbir görüntüsü vardı niye öyle olduğunu düşünürken uyandım.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,