RuyaTabirleri.com

Rüyada Bulanık Su Görmek

Rüyada bulanık su görmek iyi değildir. Kişinin canını sıkacak olaylar yaşaması veya sözler işitmesi ya da can sıkıcı sözler söyleyen kişilerle bir araya gelmesi şeklinde yorumlanır. Bir kişinin rüyasında bulanık su görmesi gerek özel hayatında gerekse iş hayatında karşılaşacağı sorunlara ve engellere delalet eder.

Hasta olan bir kişi rüyasında bulanık su görürse hastalığı daha da ilerler, sağlıklı kişi görürse sağlık sorunları ile karşılaşır, zengin bir kişinin rüyasında bulanık su görmesi malının ve parasının azalmasına ve rüya sahibinin zarar etmesinde delalet eder. Rüyasında bulanık su gören kişi eğer işsiz biriyse uzun bir süre daha işsiz kalır ve yoklukla geçen uzun günler yaşar. Bulanık su görmek hiçbir rüya sahibi için iyi şeylere delalet etmez.

Rüyada Bulanık Su İçmek

Rüyada bulanık su içmek rüya sahibi için uğursuzluk anlamına gelir. Bu kişi işinden ve ekmeğinden olabilir, bütçesi açık verebilir, ya da sağlığıyla ilgili problem çıkabilir.

Rüyada Bulanık Suya Düşmek

Rüyada bulanık suya düşmek, kişinin içine düşeceği bunalıma delalet eder. Rüya sahibi zor ve tatsız günler yaşayacak dolayısıyla manevi bir çöküş hissedecek demektir.

Rüyada Bulanık Suda Yüzmek

Rüyada bulanık suda yüzmek işsiz kalmaya bu nedenle aile içinde huzursuzluk, geçim sıkıntısı ve darlık yaşamaya delalet ederken, rüya sahibinin gayri meşru işlere bulaşacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Temiz Su Görmek

Rüyada temiz su görmek kişi için mutluluk, sağlık, bol kazanç, rahat bir yaşam olarak değerlendirilir.

Rüyada Temiz Su İçmek

Rüyada temiz su içmek herkes için rahat bir nefes almak anlamına gelir. İşsiz kimse için iş sahibi olmaya, umutsuz ve karamsar kişi için müjdeli haberler almaya, borçlu kişiler için borçlardan kurtulmaya ve esenlik bulmaya delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,