RuyaTabirleri.com

Rüyada Bulanık Suda Yüzmek

Rüyada bulanık suda yüzmek, şüpheli işler yapmaya işarettir. Bu rüya gören kişinin şaibeye karışmasına, iş hayatında tehlikeli işlere girişmeye ve aile hayatında çeşitli huzursuzluklar yaşanmasına yorumlanmaktadır. Bulanık su genellikle dünya hayatının karmaşıklığı ve tehlikeleridir. Böyle bir suda yüzmek dünya ile meşgul olmaya, maddi olana yönlenmeye ve maneviyatı unutmaya delalet eder. Rüyasında bulanık bir suda yüzerken suyun temiz ve berrak olması ise hayatınızda her şeyin yolunda gideceği anlamına gelmektedir. Eğer su derinse karmaşık işler peşinde koşacağınıza veya umduğunuzdan da büyük sorunlarla yüzleşmek zorunda kalacağınıza yorumlanmaktadır. Rüyada suda yüzerken boğulmak, kötü bir haber almaya veya günah işlemeye de işaret olabilmektedir.

Rüyada Bulanık Suda Boğulmak

Rüyada bulanık bir suda boğulan kişi, çözemediği sorunlarla karşılaşır ve bu sorunlar yüzünden uzun süre sıkıntı çekmek zorunda kalır. Aynı zamanda bu rüya kişinin başına gelecek musibetlere, kötü insanlarla birlikte olunması sonucu birtakım tehlikeler yaşamaya veya kişinin nefsi istekleri peşinde koşarak dini açıdan derecesinin düşmesine, günah batağına saplanmaya, çok kötü bir eylemde bulunmaya delalet eder.

Rüyada Bulanık Suyun Dibini Görmek

Rüyada suyun dibi problemlerin çözümü, kişinin yapacağı çalışmaların sonucudur. Bulanık su bu nedenle yaşadığınız sıkıntılardan hemen kurtulamayacağınız veya istediğiniz gibi bir sonuç alamayacağınız anlamına gelmektedir. Bulanık bir suyun dibine kadar yüzmek çalışıp çabalamaya, kişinin büyük emekler harcayarak başarı elde etmesine veya sıkıntı ile gelecek olan güzelliklere delalettir.

Rüyada Bulanık Suda Yüzmenin Psikolojik Tabiri

Rüyasında bulanık suda yüzen kimse, yoğun ve yorucu bir hayat sürer ve bu nedenle de hayatındaki birçok güzelliği fark edemeyerek, yaşadığı sıkıntılarla cebelleşmesi sonucunda iç dünyasında da aynı bunalımları hisseden karamsar bir ruh haline sahiptir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bulanık Suda Yüzmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Ufuk (07 Kasım 2016 saat: 20:49)

  Rüyamda bir gezinti teknesi müzik çalıyor annemle oturuyorum hava güzel deniz mavi birden gemi hızlanıyor dalgalar sertleşiyor gemi batıyor annemi sarı otlar olan kumsalda görüyorum bogulmuyor ben denizde biraz su yürüyorum ama yüzüp kurtuluyorum sonrasında deniz tatlı bulanık su oluyor dalıp başkalarını kurtarmaya çalışıyorum tüple zalim diyorum otel müdürünü görüyom işyerindeki tüple dalma diyor orda uyandım

 2. Yavuz (23 Ekim 2016 saat: 12:49)

  Merhaba.
  Deniz kenarında taşlarla çevrilmiş bir havuz şeklindeki bulanık ara ara dalgalı su içerisinde yaklaşık 5 gündür yüzüyorum.
  Suda ailemde var anne kardeş çocukları.
  Annem bir kayanın dibinde su kayaya yaklaşamıyor.
  Annem düşünceli.
  Ben bir ufak erkek kardeşimle suda yüzüyorum siyah uzun bir 3 mt yılan balıkları kovalıyor öldürüyor yada yutuyordu.
  Beni aydınlatırsanız sevinirim.
  Saygılar.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,