RuyaTabirleri.com

Rüyada Bulaşık Görmek

Rüyada bulaşık görmek, maddi sıkıntıya işaret eder. Rüya sahibi için, zorluk, sıkıntı ve sorun anlamına gelir. Hesabın şaşacağına, gereksiz ve fazladan harcama yapılaması nedeni ile yokluk çekileceğine bu sebeple de faturaların birikmesine ve ödenemez olacağına işaret eder. Genel anlam itibariyle problem olarak değerlendirilir. Bütçenin sarsılması yüzünden kişinin manevi anlamda da sıkıntıya düşmesi ve işin içinden çıkamaz hale gelmesi anlamına gelir.

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada bulaşık yıkamak, rüya sahibinin kendi eli ile kendini manevi anlamda güçsüzleştireceğine tabir edilir. Yanlış kararlar, hayır gelmeyecek işler, iflasa kadar götürecek harcamalar yapmak sureti ile rüya sahibinin elindekini, avucundakini kaybetmesine delalet eder.

Rüyada Kirli Bulaşık Görmek

Rüya sahibinin disiplinsiz ve düzensiz olan yaşamına işaret eder. Bu gayri ciddi yaşam şekli kişinin ailesini ve yakın çevresini de etkileyecek ve bazı tatsızlıklara neden olacak, bir süre sonra insanlar arasında tahammül sınırlarını zorlayacak demektir.

Rüyada Bulaşık Durulamak

Rüya sahibinin huzurlu ve güzel bir hayata kavuşup, sahip olduklarının kıymetini bileceğine işaret eder. Kişi, çektiği yokluğa yeniden düşmemek için, malını ve parasını en doğru şekilde değerlendirecek ve temkinli adımlar atarak, harcamalarına çok dikkat edecektir diye yorumlanır.

Rüyada Bulaşık Deterjanı Görmek

Rüyada bulaşık deterjanı görmek, tabir yerindeyse kişinin armut piş ağzıma düş mantığından vazgeçmesine ve hayallerine kavuşabilmesi için silkelenip, üzerindeki miskinlikten kurtulması ve alın teri döküp, bilek gücü harcaması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Bulaşık Suyu Görmek

Rüyada bulaşık suyu görmek, ferahlık anlamına gelir. Rüya sahibinin ağır masraflardan ve borçlardan kurtulmasına, rahat bir nefes almasına tabir edilir. Kazancın çoğalması ve birden fazla iş yapma imkânı elde ederek, hane içinde bolluğun artması anlamına da gelmektedir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,