RuyaTabirleri.com

Rüyada Bulaşık Görmek

Rüyada bulaşık görmek, maddi sıkıntıya işaret eder. Rüya sahibi için, zorluk, sıkıntı ve sorun anlamına gelir. Hesabın şaşacağına, gereksiz ve fazladan harcama yapılaması nedeni ile yokluk çekileceğine bu sebeple de faturaların birikmesine ve ödenemez olacağına işaret eder. Genel anlam itibariyle problem olarak değerlendirilir. Bütçenin sarsılması yüzünden kişinin manevi anlamda da sıkıntıya düşmesi ve işin içinden çıkamaz hale gelmesi anlamına gelir.

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada bulaşık yıkamak, rüya sahibinin kendi eli ile kendini manevi anlamda güçsüzleştireceğine tabir edilir. Yanlış kararlar, hayır gelmeyecek işler, iflasa kadar götürecek harcamalar yapmak sureti ile rüya sahibinin elindekini, avucundakini kaybetmesine delalet eder.

Rüyada Kirli Bulaşık Görmek

Rüya sahibinin disiplinsiz ve düzensiz olan yaşamına işaret eder. Bu gayri ciddi yaşam şekli kişinin ailesini ve yakın çevresini de etkileyecek ve bazı tatsızlıklara neden olacak, bir süre sonra insanlar arasında tahammül sınırlarını zorlayacak demektir.

Rüyada Bulaşık Durulamak

Rüya sahibinin huzurlu ve güzel bir hayata kavuşup, sahip olduklarının kıymetini bileceğine işaret eder. Kişi, çektiği yokluğa yeniden düşmemek için, malını ve parasını en doğru şekilde değerlendirecek ve temkinli adımlar atarak, harcamalarına çok dikkat edecektir diye yorumlanır.

Rüyada Bulaşık Deterjanı Görmek

Rüyada bulaşık deterjanı görmek, tabir yerindeyse kişinin armut piş ağzıma düş mantığından vazgeçmesine ve hayallerine kavuşabilmesi için silkelenip, üzerindeki miskinlikten kurtulması ve alın teri döküp, bilek gücü harcaması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Bulaşık Suyu Görmek

Rüyada bulaşık suyu görmek, ferahlık anlamına gelir. Rüya sahibinin ağır masraflardan ve borçlardan kurtulmasına, rahat bir nefes almasına tabir edilir. Kazancın çoğalması ve birden fazla iş yapma imkânı elde ederek, hane içinde bolluğun artması anlamına da gelmektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bulaşık Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Demet (25 Ekim 2015 saat: 07:37)

    Bardakları makinaya diziyordum ama bardaklar temizdi yıkanmış bardakları da makinadan çıkarıyordum kardeşimde sürekli bişeler soruyordu cevap veriyorum bi Türlü anlamıyor bende başımdan savmak için o nasıl anlıyorsa evet öyle diyorum. Onunda bi an önce işime yardım edip bitirmesini bekliyorum

  2. melek (15 Mart 2015 saat: 14:15)

    Koyde evimin sokağına giriyorum ve komşuların bağlı olması gereken sarı ve kara köpekler mahallede dolaşıyor şaşırıyorum bana birşey yapmıyorlar ama korkarak yürüyorum.Sonra birisi geliyor arkama bakıyorum kim diye önümü döndüğümde köpekler kayboluyor

  3. sibel (05 Şubat 2015 saat: 09:58)

    Eşim eve geliyor hastanaye gittim amaliyat olcaksin dediler sonra hastaneye gidiyoz eşimi muayene ediyolar alt taraf tüm kıyafetlerini cikartiyolar o halini tüm ailemiz görüyor alt tarafını bir kadın hemşire yine oda sade kilotla eşimin alt tarafını soğuk su ile yıkıyor üzerine pardesü veriyor amaliyata aliyolar o esnada beklerken küçük oğlum yaramazlık yapıyor onu ararken tezgahin üzerinde bulaşık goruyorum kazanın içinde çorba var erkek yigenim in ayağı çorbaya p ayağı corabiyla hastanenin yeri hep batıyor o takati temizlerken eşim amaliyattan üstü giyinik çıkıyor ben o esnada evde oluyom kayın babam bize misafr gelecigin baklava getireceğini söylüyor ben sonra hastaneye gidiyom eşimin bi yanında benim annem bi yanında kendi annesi hasana yani eşime sarılıp ağlıyorlar gözlerinden yaşlar akıyor annemlerin

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,