RuyaTabirleri.com

Rüyada Bulaşık Makinesi Görmek

Rüyada bulaşık makinesi görmek, kişinin yaşamını temize çekmek gayreti içinde olacağına, geçmişte yaptığı pek çok hatanın farkına varan ve yaşadığı sıkıntılarda kendi payını da gören rüya sahibinin, durumları ve olayları değerlendirirken kendisine de eleştiriler yönelteceğini, bakış açısındaki bu değişiklik sayesinde hayatının da pek çok açıdan değişeceğini işaret eder. Sevdiği insana karşı yanlış fikirlere kapılan ya da düşüncelerini farklı şekilde söyleyerek sevdiğini kıran kişilerin gönül almak için uğraş vereceğini ifade eder. İş yerindeki bazı pürüzleri yardım alarak halledecek olan rüya sahibinin dikkatsiz tutumları devam ederse işleri yeniden bozulabileceği için bu rüyayı bir uyarı olarak da ele almak gereklidir.

Rüyada Bulaşık Makinesi Satın Almak

Evli kişilerin eşlerine karşı ilgilerinin artacağına ve aralarındaki sevginin daha kuvvetli bir şekilde süreceğine işaret eder. Bulaşık makinesi kişinin hayatını düzene sokak istemesi ve belli bir program dahilinde çalışması anlamına gelir. Bulaşık makinesi aldığını görenlerin hayatlarındaki karmaşa son bulur ve özellikle çetrefil işleri çözerek rahat bir nefes alırlar. Maddi harcamaları nedeni ile borçları artan rüya sahibinin daha dikkatli davranarak ekonomi yapması sonucunda kısa süre sonra borçları biter ve maddi olarak geleceğine yatırım yapmaya başlar.

Rüyada Bulaşık Makinesi Bozmak

Yanlış adımlar atarak işleri bozan rüya sahibinin hayatını düzene sokmak yerine daha da karmaşık bir hale getireceğinin işaretidir. Bulaşık makinesi bozmak uğursuzluk, şanssızlık ve kırıcı konuşmalar nedeni ile yaşanacak küslüğe de işarettir. Kavgalı ilişkilere ve sevilen kimselerle yolları ayırmak zorunda kalınacağına da alamet eder.

Rüyada Bulaşık Makinesi Görmenin Psikolojik Yorumu

Hatalı davranışları yüzünden sürekli olarak kendini ve geçmişini sorgulayan, bir türlü kendisini affetmeyen kişileri temsil eder. Yeni başlangıçlar yapmak isteyen rüya sahipleri geçmişten gelen kötü tecrübeleri nedeni ile girişimlerinde başarısız olmak endişe ile hareket etmekte gecikirler veya hamle yapmadan yaşarlar.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bulaşık Makinesi Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Hüseyin (08 Ocak 2016 saat: 11:55)

    Köy yeri gibi yesillik eski evlerin oldugu biyerdeymisim iki cocukla kar topu oynadim hatta cocuklar tek tek yakalayip kar yigininin içine yatirdim. Daha sonra kalabalığa geri geldim kış gunu ağaçtan yesil olmus sari erik kopardim sari lari yedim yanimda o koyden birisi vardi o da bi toprak.yiginin ustune diz çöküp bi kapak kaldirdi bekledigim buydu deyip sari eriklerin cekirdekleri oraya dikti. Ben bi baktim ustum basim ellerim her yerim.karimca dolmus karinca yuvasinin uzerine oturmusuz kalkip hemen silkeleyip temizlemeye calisirken uyandum..
    ilginize ve emeginize simdiden.cok.teşekkür ederim iyi gunler..

  2. cavidan özçelik (02 Eylül 2015 saat: 09:55)

    Rüyamda yazlık evimde bulunan bulaşık makinesinin yerinde olmadığını gördüm. daha sonra makineyi eşimin, maddi durumu kötü olan bir komşuya verdiğini öğrendim benim ihtiyacım olan makinayı neden başkasına veriyorsun dedim ve çok sinirlendim, eşim hiç cevap vermedi ama ben yerimde duramıyordum, gidip almakta eşimi rencide eder diye düşündüm ama çok huzursuz oldum, o şekilde de uyandım.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,