RuyaTabirleri.com

Rüyada Bulgur Görmek

Rüyada bulgur görmek iş ve ekmek anlamına gelir. Rüya sahibinin ekmeğinin de işinin de artması şeklinde tabir edilir. Rüyasında bulgur gören kişi için tüm sıkıntılar ve yokluklar artık bitiyor demektir. Rüya sahibi kendisini hayattan bezdirmiş, mutsuzlaştırmış, kendisine hiç olmadığı kadar çaresiz kaldığını hissettirmiş ve onu yeterince üzmüş olan yokluğundan kurtulacaktır. Rüya sahibinin yaşam koşulları öylesine iyileşecektir ki herkese nereden nereye dedirtecektir. Rüya sahibi rüyasında gördüğü bulgur miktarınca da mal varlığı elde edecektir.

Rüyada Bulgur Pilavı Görmek

Rüya sahibine, kendisi için Allah katında helal kılınmış kazanç ya da rızık olarak tabir edilir. Rüya sahibi kazancını paylaşmayı bilen, düşkünlere yardım eden, iyiliksever kişidir ve bu sayede Allah katında makbul bir kuldur. İşinin gücünün de her zaman rast gideceği şeklinde yorum yapılır.

Rüyada Bulgur Yemek

Sağlık sorunlarından ve tüm zorluklardan kurtulmaya delalet eder. Rüyasında bulgur yediğini gören kişi en küçük sağlık sorunundan, en büyük sağlık sorununa varana kadar tüm hastalıklarından tamamen kurtulacak sağlığına kavuşacaktır. Bu kişi için, işlerinin de artacağı söylenmektedir.

Rüyada Bulgur Pişirmek

Rüya sahibinin kovaladığı önemli ve büyük bir iş olarak ifade edilir. Bu iş kendisine büyük bir gelir kazandıracaktır. Rüyasında bulgur pişirdiğini gören kişi, çok istediği o büyük işi mutlaka kazanacaktır.

Rüyada Bulgur Almak

Rüya sahibinin beklediği, müjdeli haberi alarak sevinçten havalara uçması anlamına gelir. Bu rüya, aynı zamanda rüya sahibi için umut, başarı ve zafer olarak değerlendirilir.

Rüyada Bulgur Köftesi Görmek

Her şeyin yolunda gitmesine ve rüya sahibinin çevresinde başının ağrımasına neden olacak kimselerin olmayacağına ve sıkıcı olaylar yaşanmayacağına işaret eder. Rüyada bulgur köftesi gören kişinin yarını, dünden daha güzel ve daha mutlu geçecektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!