RuyaTabirleri.com

Rüyada Bulgur Kaynatmak

Rüyada bulgur kaynatmak, kişinin kötü günleri düşünerek, geleceğini daha iyi şartlarda yaşamak adına bugün elde ettiği gelirin önemli bir kısmını yemeyip içmeyip biriktirdiğini ve kimseye muhtaç kalmamak için elinden geleni yaptığını ifade eder. Elindeki ile yetinip, her zaman şükrederek yaşayan, borç yapmamak için ayağını yorganına göre uzatıp yaşayan rüya sahibinin çocuklarına da aynı duyguları ve düşünceleri öğütlediğini, onların da sorumluluk sahibi bireyler olmaları için çabaladığını bildirir. Bol ve bereketli bir yaşam manasına gelse de rüya sahibinin maddi zenginliklerden ziyade manevi hayatına daha çok önem verdiğini gösterir. Haram yemeden ve çocuklarına da haksızlık yapmada yaşamayı öğreten, yalandan korkan, her zaman nefsine hakim olmaya çalışan kişilerin dürüstlükleri ve disiplinli çalışmaları ile iş ortamında takdir göreceklerini de delalet eder.

Rüyada Bulgur Yemeği Yapmak

Para konusunda eli daralanların yüz güldürecek haberler alacaklarına, çok zengin olmasalar da yoksulluktan kurtulacaklarına tabir edilir. Saygı görecek olmaya, yapılan işlerin hakkını vermeye ve asla harama el uzatmamaya yorumlanan rüya sevinç dolu günler yaşanacağına alamet eder. Kişinin kuracağı yuvada kötü söz etmeden, daima güler yüzle geçecek günlerin habercisidir. Mal zengini olmak, her zaman kenarda para veya altın tutmak manasına da gelir.

Rüyada Bulgur Pilavı Görmek

Kişinin her kötü gün için mutlaka yedek bir planının olacağını, başına gelebilecek olumsuzlukları veya kötü günleri düşünüp para biriktirmeye başlayacağını bildirir. Rızkın artacağına ve zam almaya da tabir edilen rüya bekarlar için aileden zengin biriyle yuva kurmaya yorulur. Daha önce para etmeyen bir arsa veya tarlanın bir anda değer kazanacağına müjde verir.

Rüyada Bulgur Kaynatmanın Psikolojik Yorumu

Çok fazla düşünce üretmenin, bir problemde bütün olasılıkları düşünerek hareket etmenin kişiyi zorladığını ve psikolojik açıdan yıprattığını işaret eder. Aynı zamanda herkesin lafına itibar etmek yüzünden karar vermekte zorlanıldığını da gösterir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!