RuyaTabirleri.com

Rüyada Bulgur Pilavı Görmek

Rüyada görülen bulgur pilavı genel olarak hayırlı anlamlar içermektedir. Rüyada görülen bulgur pilavı genel olarak kişinin hayatında bolluk ve bereketin esas alınacağı şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda rüyasında bulgur pilavı gören bir kişinin etrafındaki kişilerde bu bolluk ve bereketten kendi paylarına düşenleri alabilirler.

Rüyada Bulgur Pilavı Aldığını Görmek

Bir kişi rüyasında herhangi bir yerden ya da herhangi birinden bulgur pilavı aldığını görüyorsa bu rüya o kişi için yakın zaman içerisinde kazanılacak mal olarak ifade edilmektedir. Genel olarak bulgur pilavı almak kişinin helal yoldan kazançlı bir mal elde edeceğini bu malın bolluk ve bereketinin ise uzun zaman boyunca devam edeceği söylenmektedir.

Rüyada Bulgur Pilavı Yaptığını Görmek

Bir kişi rüyasında bulgur pilavı yaptığını görüyorsa bu rüya o kişi için bereketli bir yapısı olduğunu söylemek ile mümkün olacaktır. Kişinin dokunduğu her şeye bereket ve bolluk dağıttığı bu açıdan oldukça tok gözlü ve hayırlı bir insan olduğu söylenmektedir. Rüyasında bulgur pilavı yaptığını gören bir kişinin genel olarak oldukça bereketli bir yaşama sahip olacağı söylenir.

Rüyada Bulgur Pilavı Yediğini Görmek

Bir kişi rüyasında bulgur pilavı yediğini görürse bu rüya o kişi için hayırlı ve güzel bir şekilde yorumlanmıştır. Genel olarak rüyada yendiği görülen bulgur pilavı kişinin mallarının tümünün helal kazanç olduğunu ve zekatlarının da verildiğini ifade eder. Aynı zamanda kişinin bu malları gönlünce harcayarak kullanması kişiye helal kılınmıştır.

Rüyada Taşlı Bulgur Pilavı Görmek

Bir kişi rüyasında yemiş olduğu bulgur pilavının içerisinde taş çıktığını ve bu taşın ağzına geldiğini görürse bu rüya şerre yorumlanmaktadır. Kişinin yakın zaman içerisinde oldukça olumsuz şeyler yaşayacağı ve bu durumda üzüleceği kötü haberler alarak büyük bir yıkım yaşayacağı ifade edilmektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bulgur Pilavı Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. cengiz (23 Mart 2014 saat: 11:04)

    Rüyamda ben çok büyük bir cemaatle bir namaz kılcakdım ama öyle insanlar varki hep sarıklı sarıklı hep alim insanlar var namaz bir cuma namazı kılcamız son namazmış namazı peygamber efendimiz sav kıldırcakmış öntarafımda öle Bi cemaat varki ben arka taraflardayı öntaraf gözükmüyor bana bu namazın müezzini sen ol dediler bende ayağı kaldım kamet getircem kameti getirirken bütün cemaat 3 adım ileri 2 adım geri atıyo

  2. ramazan (24 Ocak 2014 saat: 12:40)

    kayın babam yeni vefat etti 17 gün oluyor bende bu sabah gördüğüm rüya evde kalabalık insanlar var etli pilav yapılmış ama içinden hep taş çıkıyor herkeste kayın babam getir ayıklayalım şu bulgurları diyor başlıyoruz ayıklamaya ikimiz beraber bulgur ayıklıyoruz hayır olur inşaallah birde annemi gördüm nerden geldiğini bilmediğim kurşunlar sıkılıyor hedef annem ama birden önüne demir bi kapı kapanıyo kurşunlar ona zarar vermiyo hayır olsun inşaallah…yorumlarsanız sevinirim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,