RuyaTabirleri.com

Rüyada Bulgur Pilavı Yemek

Rüyada bulgur pilavı yemek, o senin bolluk içinde geçmesine ve ucuzluğa yorulur. Bulgur normal hayatta da bereketin sembolüdür. Bu rüyayı gören kimse geçimini kolay yollardan kazanır ve sıkıntı çekmeden mal sahibi olur. Bazı alimlere göre ise bu rüya kişinin çekeceği sıkıntılara, aile hayatında baş gösterecek tartışmalara, huzurun bozulmasına veya uzun bir yolculuğa yorulabilir.

Rüyada Bulgur Görmek

Âlimlerin bazılarına göre rüyada görülen bulgur kötü bir haberdir. Bu rüyayı gören kimse uzun süredir beklediği bir haberi alır fakat bunun üzerine çok üzülür. Bazen de bu rüya o dönemin ucuz olacağına, aile hayatında berekete, huzur ve mutluluk sahibi olmaya, kazanılacak mala, geçim kolaylılığına, rızkını güzel yollardan kazanmaya işarettir.

Rüyada Bulgur Pilavı Pişirmek

Rüyada bulgur pilavı pişirmek kişinin yeni bir işle meşgul olmasına ya da yeni başlangıçlara yorulur. Bu rüyayı gören kişi, yapacağı çalışmalarla özellikle amirlerinin takdirini kazanır ve makam sahibi olur. Bazı tabirciler rüyada görülen bulguru meşakkat çekmeden kazanılacak paraya yormuşlardır. Bu rüyayı gören sıkıntı çekmeden mal sahibi olur veya yeni bir eve taşınır.

Rüyada Bulgur Pilavı Görmek

Rüyada görülen bulgur pilavı rüya sahibinin geçimidir. Bu nedenle eğer tabak içinde dolu bir pilav görürseniz güzel geçimli olacağınıza, az pilav elinize geçecek aynı miktarda paraya, üstünden dumanlar yükselen yeni pişmiş pilav sıkıntıyla kazanılacak başarılara, eğer bulgur pilavı kuru ise haram mala veya hayırlı olmayan çalışmalarda bulunmaya işarettir.

Rüyada Domatesli Bulgur Pilavı Görmek

Rüyada görülen domatesli bulgur pilavı içine haram karışmış paradır. Bu rüyayı gören kimse geçimini sağlarken meşru olmayan yollara da yönelir. Bazen de bu rüya akrabaların genişlemesine, aileye yeni bir üyenin katılmasına, bereketin yanında malda bir miktar eksilmeye, evlada veya evliliğe de yorulmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bulgur Pilavı Yemek İle İlgili Rüyalar;

  1. hilal (16 Şubat 2015 saat: 22:26)

    Rüyamda ben uyuyorum eşimle kızım gelip beni uyandırıyorlar. Burnuma soğan patates kızartması gibi bişey kokuyor. Bende kalkıp mutfağa gidiyorum. Oğlum mutfak masasının üzerinde duran hasır sepette bana bulgur pilavı pişirmiş. Ama böyle bir tepsinin içinde sepet,sepetin etrafınada ekmek parçaları var ve ekmeklerin üzerinede çikolata sürülmüş. Yiyiyorum tatlı değillerdi. Sonra güya oğlum bu şekilde pişirmiş pilavı. Bende servis etmek için tabağa koyucam ama birden mutfağım okadar daralıyor ki kızım ayakllarımın dibinde hareket edemiyorum ve başlıyorum ona kızkızmaya.rahmetli annemde ben kızıma kızınca kızıma birşeyler söyluyor bende kızıp mutfaktan kovuyorum. Sonra kızım gidiyor bende borcam alıp ona pilavı koyucam cam kirli hemen suyun önunde yıkıyorum. Sonra pilavı koyarken böyle bi kalıp halinde olmuş sanki. İçine bakıyorum böyle mavi mavi tüyleri olan pelüşler olurya onlardanda pilavın içinde var. Böyle pilav topak topak olmuş bende o mavi alanından bi parça alıyorum yiyiyorum. Pilav sanki dibine tutmuş yada soğuyunca böyle tek parça olurya aynen öyleydi. O elimdekini yerken uyandım.

  2. dilruba durak (12 Aralık 2014 saat: 02:53)

    Rüyamda, domatesli soganli harci pisirmişim. O an başka işim var diye eşime “üstüne bulguru döküp pilavı yapmasını ve herşeyin hazır olduğunu” söylüyorum. Işim bitipte mutfağa geçtiğimde, eşimin bulguru tencereye sadece döktüğünü görüp çok kızîyorum.” Neden karıştırmadın; ben şimdi ne yicem” diye bağırıp sinirden söylenip ağlamaya başlıyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,