RuyaTabirleri.com

Rüyada Bulmaca Görmek

Rüyada bulmaca görmek, rüyada karşılaşılan duruma göre iki farklı şekilde yorumlanır. Bulmaca rüyada çözülmüşse eğer sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, alınan eğitim sayesinde girilecek bir işte terfi alınacağına ve hayat içerisinde deyim yerindeyse yeni ufuklara yelken açılacağına alamet eder. Eğer bulmaca çözülememişse, üzüntü verici bir haber alınacağına, sorunların ve sıkıntıların artacağına, ihanete uğranacağına, zor zamanlar geçirileceğine, iş konusunda hevesin kursakta kalacağına ve mutsuz günler yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Bulmaca Çözmek

Kişinin, bazı kişiler tarafından iş konusunda kötüleneceğine, projelerinin engellenmeye çalışılacağına ve bu sebeplerden ötürü çeşitli tartışmalar yaşayacağına delalet eder. Aynı zamanda, üzerinde uzun zamandan beri kafa yorulan çalışmaların bir türlü toparlanamayacağına, sürekli bazı aksiliklerle karşılaşılacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir döneme girileceğine ve zahmetli bir iş için kurulan ortaklıkta ihanete uğranacağına işaret eder.

Rüyada Bulmaca Çözen Birini Görmek

Aile hayatında ve iş hayatında sevinçli ve güzel haberler alınacağına, kazancın gittikçe artacağına, maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, zararların telafi edileceğine ve zorlukların atlatılacağına delalet eder.

Rüyada Bulmaca Doldurmak

Alınan bilgiler doğrultusunda yapılacak iş sayesinde her geçen gün daha da uzmanlaşılacağına, kazançlı kapıların açılacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayat yaşanacağına, işlerin canlanacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan destek olunacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine ve daha iyi bir hayata sahip olunacağına rivayet eder.

Rüyada Bilmece Görmek

Edilen yardımların ardından alınacak hayır duaları sayesinde işlerin daha iyi kazanç getireceğine, ferahlığa çıkılacağına ve günlerin daha güzel bir hal alacağına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bulmaca Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Semih Yeşilyurt (19 Kasım 2015 saat: 11:18)

    Rüyamda en yakın arkadaşımı gördüm. Tam Gazete alacaktım ki alma bende var dedi. Bende almadım Gazetenin bulmaca eki görünüyordu. Dedim ki bulmaca ekini bana ver dedi Hayır olmaz dedi bende ısrar etmedim. Ama arkadaşım mutluydu.(Yorumlara baktım teker teker gazete yakın arkadaş bulmaca kötü olarak yorumlanmıyor. Ama bunlar birleştiği anda yorum nasıl olacak merak ediyorum. Ve bulmaca olarak aradığım konu hakkinda pek bilgi sahibi olamadım. İlginiz için teşekkür ederim.)

  2. Kübra Balaban (26 Temmuz 2015 saat: 10:09)

    Rüyamda Kuranı Kerim okuyordum. Türkçe şeklindeydi ve saat akşam 11 ve sabah 5 i vurgulayan ayetler vardı. Ne okuduğumu tam hatırlamıyorum ama bu saatler vurgulanmıştı. Birde 8 rakamı geçiyor muydu geçmiyor muydu tam hatırlamıyorum. Rüyam böyleydi. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,