RuyaTabirleri.com

Rüyada Buluşmak

Rüyada buluşmak, hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin hayallerine, isteklerine ve dileklerine kavuşacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin huzurunun, mutluluğunun ve başarısının önündeki engellerin kalkması sayesinde hayatının daha kolay, eğlenceli ve yaşanılır bir hale geleceğine tabir edilir ve güzel günlerin çok yakında olduğunu haber verir. Şans ve kısmet olarak kabul edilir.

Rüyada Sevgiliyle Buluşmak

Rüyayı gören kişinin gönül hoşluğu içinde olacağına, yoğun duygular yaşayacağına, heyecanlanacağı olaylarla karşılaşacağına, hareketli ve hoş günler geçireceğine işaret eder. Rüya sahibinin sevgilisi ya da eşi varsa onunla aşkının artacağına yorulurken bekâr ve yalnız olması durumunda da karşısına hayırlı biri çıkacağına tabir edilir.

Rüyada Biriyle Buluşmak

Rüyayı gören kişinin dertlerinin şifasını, hastalıklarının ilacını, problemlerinin de çözümlerini bulacağına, böylece yüzünün güleceğine, mutluluğunun özel hayatına olumlu yönde yansıyacağı gibi iş hayatındaki verimliliğinin de çoğalmasına vesile olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin hayatının yavaş yavaş yoluna girmeye başladığına delalet eder.

Rüyada Eski Sevgiliyle Buluşmak

Rüyayı gören kişinin bir haber alacağına ya da uzun zamandır görmediği biriyle karşılaşacağına alamet ederken aynı zamanda rüya sahibinin meraklandığı bazı konular hakkında bilgi sahibi olacağına ve merakını gidereceğine böylece kafasının da içinin de rahat edeceğine işaret eder.

Rüyada Ölmüş Biriyle Buluşmak

Mutluluk ve sevinç demektir ve çok makbul bir rüyadır. Hasretin bitmesi anlamına gelir ve rüyayı gören kişinin sevdiklerine özlemle sarılacağına ve bir daha ayrılmayacağına alamet ederken bir diğer yandan da rüya sahibinin işlerinden yana yaşadığı aksiliklerin ve engellerin ortadan kalkacağı anlamına gelir.

Rüyada Ölülerle Buluşmak

Rüyada ölülerle buluşmak da tıpkı ölmüş biriyle buluşmak gibidir ve rüyayı gören kişinin sevdikleriyle bir araya geleceğine, mutluluk gözyaşı dökeceğine ve hayatının daha güzel hale geleceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Buluşmak İle İlgili Rüyalar;

  1. Duygu (06 Ocak 2015 saat: 09:19)

    Ruyamda eskı sevgılımı gordum onun yanına gıtmısım servıse bınmısız suankı kız arkadasıda yanındaymıs ama ayrı oturuyolardı we o kızın yanında yanıma geldı benı cagırdı elımı tutmus ve opmus benı bende sevgılın var nıe yanım dasın demısım cwp wermemıs sonra servısten ınmısız

  2. Seli (02 Eylül 2014 saat: 11:33)

    Rüyamda küs olduğum arkadaşlarımla buluşup barıştık sonra bi yere gidip oturduk İngilizce konuşmaya başladım yani denedim sonra mekan değişiyoruz ve kapalı bi yerde oturup sohbet ediyoruz başka arkadaşları görüyorum arkadaşıma arkadaşlarını gördüm diyorum o onları çağırıyor birden dolup taşıyor açık alanda bi yerde bulunuyoruz eski sevgilim geliyor benimle konuşmaya çalışıyor kucağıma oturuyor ben kaldırıyorum sohbet muhabbet devam ediyor ve öyle bitiyor

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,