RuyaTabirleri.com

Rüyada Bulut Görmek

Rüyada bulut görmek, rüya sahibi için sıkıntı yaşamak anlamına gelir. Hayatı olumsuz yönde etkileyecek, rüya sahibine göz yaşı döktürecek, işlerini baltalayacak olaylar yaşanmasına ve kötü kişilerle karşılaşarak başından musibetler eksik olmayacağına delalet eder. Hayat bir süre rüya sahibi için kâbus gibi geçecek demektir. Rüyada bulut gören kişinin şansız ve kısmetsiz olduğu bir dönem geliyordur ve yoluna sürekli işlerini engellemeye çalışan kişiler çıkacaktır diye tabir edilir. Rüyada bulut görmek bazen de hayırlara delalet eder. Bu, rüyanın görülme şeklinde bağlı olarak değişir. Örneğin rüyada beyaz bulutlar görmek, rüya sahibinin temiz duygularla gönüllü olarak yapacağı işlere ve sevap kazanmasına delalettir.

Rüyada Bulut ve Yağmur Görmek

Rüya sahibi için güzel olan şeyleri ifade eder. Hanede sağlık, mutluluk sevinç ve bereket anlamına gelirken rüya sahibinin de hak yolundan giderek elde ettiği kazancın katlanarak çoğalması ve her kuruşunun hak edilerek kazanılması ve helal olması anlamına gelir.

Rüyada Bulut Tutmak

Mesleğinin zirvesine ermeye ve en yetkili kişi olmaya işaret eder. Rüya sahibi mesleğinde çok başarılı olacaktır ve ticaret hayatında, kendi sektöründe rakipleri olmayan tek isim olacaktır. Bir iş adamı ya da kadını olarak üstün başarıları sayesinde iş dünyasındaki herkes kendisinden bahsedecektir.

Rüyada Bulut Giymek

Bir kişi rüyasında üzerindeki elbisenin buluttan olduğunu görürse eğer dünyadaki en şanslı kişilerden, Allah’ın da en sevgili kullarından olacaktır. Hayatta yakalayacağı şanslardan dolayı herkes tarafından imrenilecek ve kıskanılacaktır. Rüya sahibinin hayatının güzelliklerle geçmesi anlamına gelir.

Rüyada Bulut Almak

Dünya malından daha çok almaya işaret eder. Rüya sahibi var olan malının üzerine mal ekleyecek, daha geniş bir toprağın sahibi olacaktır. Kısmet ve yeni kazanç kapıları anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bulut Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Canan (12 Aralık 2015 saat: 00:43)

    Gördugum ruya kocaman ay gordum iki tane olup ic ice gectiler kalabalik bi ortamdaydik ve karanlik oldu ay ic ice gectikce dalgalan malar oldu tamamen ic ice gecince aydinlandi etraf ve ben ay a dogru yaklasip avucumla avucladim uzerime surfum.daha sonra beyaz bulutlar gordum icinde allah ve muhammef ismi yaxiliydi fakat kimse gormuyordu sadece ben goruyordum yanimdakilere bakin arapca allah yaziyor deyince insanlar biz gormuyoruz netde var isim diye cevapliyorlardi

  2. Reyhan (23 Kasım 2015 saat: 09:18)

    Merhabalar, öncelikle en beğendiğim rüya tabiri sitesine sahip olduğunu belirtmek isterim. Ağzınızı hayra açıyorsunuz genelde, hoşuma gidiyor:)
    Rüyamda odamın penceresinden bakıyorum minik bembeyaz bir bulut gelmiş içeri girmek istiyor, sevimli bir bulut kendisi, birkaç tane de arkasında var sanırım. Hava baya açık güneşli, seviniyorum ama pencereyi açıp dokunamadan uyandım. Aslında daha çok psikolojik anlamını merak ediyorum.
    Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,