RuyaTabirleri.com

Rüyada Bunalmak

Rüyada bunalmak, rüyayı gören kişinin, kendisini kötü hissedeceği, büyük bir sorunla karşı karşıya bulacağı bir durumla karşılaşacağına, elinde bulunan malı ve mülkü kendisini rahatlatmak için kısa bir zaman içinde harcayacağına, hayalinde uzun zamandan beri kurduğu ve yavaş yavaş hazırlıklarına başladığı bir projeyi yakın bir zaman içinde çok büyük bir zahmet çekmeden ve etrafındaki insanların büyük desteğini görerek değerlendireceğine ve çok mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada Çok Bunalmak

Rüya sahibinin, iş hayatında çok daha iyi günler görmek için yaptığı çalışmalar sayesinde hiç beklemediği büyük bir başarı kazanacağına, girdiği her işte büyük adımlar atacağına, kendisini takip eden herkesi hayran bırakacağına, elindeki imkânları en iyi şekilde değerlendirerek kendisine çok hayırlı bir kariyer oluşturacağına ve başarı üstüne başarı kazanacağına alamet eder.

Rüyada Kalabalıktan Bunalmak

Aile hayatında bazı kötü günler geçiren ve yaşadığı mutluluğu çekemeyen insanlar tarafındans kendisi ve ailesi hakkında dedikodu çıkaran kişiler ile uğraşan rüya sahibinin, sevdikleri ile elele vererek bu durumdan Allah’ın izni ile hiçbir sıkıntı çekmeden kurtulacağına, dertlerinden kısa bir zaman içinde arınacağına ve hayatında çok büyük değişikliler yapacağına delalet eder.

Rüyada Sıcaktan Bunalmak

Eline geçen fırsatları çok iyi değerlendiren rüya sahibinin, karşısına çıkan sorunları herhangi bir sıkıntı çekmeden ortadan kaldıracağına, kendisini sıkan ve yoran kişilerden ve durumlardan uzak duracağına, eş, dost ya da akrabalarından birinin teklifi ile ortak bir işe gireceğine ve bsu ortak işte hayırlı kısmetler kazanacağına tabir edilir.

Rüyada Bunalıma Girmek

Rüyayı gören kişinin, kötü durumlara düşmesine sebep olan kişilerden uzak durması gerektiğine, aksi halde kendisini çok kötü durumlarda bulabileceğine ve sevdiklerini de istemediği halde çok üzeceğine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bunalmak İle İlgili Rüyalar;

  1. şeydanur (31 Ocak 2015 saat: 08:32)

    Rüyamda minübüse binmiştik annemle beraber ve cantam telefonum montum param herşeyim kaybolmuştu şöförde bağrıyo du annemle bana ben kaybettiğim şeyleri arıyodum ben ararken ineceğimiz yeri geçmiştik ama annem inmişti beni bırakıp bende inemedim başka yerlere gittik

  2. doğuş baydam (28 Ocak 2015 saat: 06:20)

    Rüyamda ruhi bunalımdaydım. İçimde birşeyler eksik olduğu için hem bedensel hem ruhen acı çekiyordum. Sürekli olarak sesli biçimde ağlamak biraz acımı hafifletse de geçirmiyordu. Tamamen çaresizdim. Akıl sağlığımı yitirmiş durumdaydım.

  3. mizgin balkaya (27 Ocak 2015 saat: 15:58)

    rüyamda uyurken evde bir köpek görüp bağırıyordum köpek bana dogru kosup saldırıcakken uyandım. ve rüyamda ailemle istemedigim bi yere tasınmıstık cok kasvetliydi ben nefes almakta zorlanıyordum baskı ve korku vardı apartmanın en alt kakatına giriyorduk ben nefes alamiyodum bunaliyodum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,