RuyaTabirleri.com

Rüyada Büro Görmek

Rüyada büro görmek, rüyayı gören kişinin hem dünya hayatı hem de ahiret hayatı için canla başla çabaladığı anlamına gelir ve rüya sahibinin günlerini kazanç elde etmek, gelecek için daha iyi yerlere gelmek ve bir yandan da ibadet ederek geçirdiğine işaret eder. Rüya sahibinin yaşama bağlı olduğu, düzen kurmak için savaştığı ve bir o kadar da sanki yarın ölecekmiş gibi yaşadığı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Büro Masası Görmek

Rüyayı gören kişinin mevki ve makam edineceğine, azmi ve hırsı sayesinde istediği kariyere sahip olacağına, başarı üstüne başarı kazanacağına, rakiplerine karşı her zaman çok daha güçlü olacağına, hayatı boyunca saygı duyulan ve el üstünde tutulan kimse haline gelecek önemli işlere imza atacağına tabir edilir.

Rüyada Büro Açmak

Rüyayı gören kişinin yaptığı işte atılıma geçeceğine, işlerini büyüteceğine, ticaret hayatını ilerleteceğine, yetki sahibi olacağına ve önemli kararlar alan kimse konumuna geleceğine alamet eder. Rüya sahibinin meslek hayatıyla ilgili hedeflerine ve hayallerine kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Büro Temizlemek

Rüyayı gören kişinin yokluktan ve darlıktan kurtulacağına, elinin bollaşacağına, işinin gücünün yaver gideceğine, kendisine kar getirecek yatırımlar yapacağına bu sayede hayatının çok daha rahat, kolay ve zevkli hale geleceğine delalet eder.

Rüyada Büro Koltuğu Görmek

Rüyayı gören kişinin maddi sıkıntı çekmeden, geçim sıkıntısına düşmeden, parasız ve aşsız kalmadan yaşayacağı bir meslek dalıyla meşgul olacağına bu sayede Allah’ın izniyle yolunun da açık kalacağına işaret eder.

Rüyada Büroda Çalışmak

Rüyayı gören kişinin memuriyet kazanacağı ya da garanti olacak maaşa ve kesilmeyecek rızka kavuşacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin işinde elde edeceği başarı sayesinde yarınlarının çok daha güzel olacağına, şansın ve bahtının da açılacağına rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!