RuyaTabirleri.com

Rüyada Bursa’yı Görmek

Rüyada Bursa’yı görmek, finansal konularda yakın zamanda yaşanan zorlukları geride bırakmanın ve toparlanmanın işaretidir. Planlanmış veya projelendirilmiş bir işin hayata geçirilmesi konusunda şartların tam anlamı ile olgunlaştığına, böylece iş konusunda kişiyi endişeye sevk eden her türlü durumun geride kalacağına yorumlanır. Bursa görmek, başka bir şehre yerleşmek, şehir dışındaki akrabaları ziyarete gitmek ve hoşça vakit geçirmek anlamına da gelir. Ailece gidilecek bir gezi ya da kısa tatil sonrasında duygusal ve mental anlamda kendisini yenilenmiş hissedecek olan rüya sahibinin yüzünü güldüren pek çok gelişmeyi de arka arkaya yaşayacağına delalettir. Platonik aşkların gerçeğe dönüşeceği müjdesini verirken, kurulacak yuvanın çok uzun ömürlü olacağını, ufukta hiçbir ayrılığın söz konusu olmayacağını da bildirir. Düşüncelerin eyleme geçirildiği, her açıdan tutarlı hareket edildiği bu dönemin kişiye sayısız kısmetin kapısını açacağını, evindeki bereketin artacağını da müjdeler.

Rüyada Bursa’da Ev Almak

Bursa’da ev almak, gerçek hayatta yapılacak bir gayrimenkul yatırımına yahut başka bir eve taşınmaya alamettir. Mali açıdan dengeli bir sene geçirileceğini, mevcut borçların tamamını ödeyerek rahat bir nefes alan rüya sahibinin ailesinin konforunu artıracak bir yaşam standardı geliştireceğini ifade eder. Kariyer yapmak için gelen bir iş teklifini kabul ederek başka şehre taşınmak, geçici bir süre aile yanından ayrılmak, hasret çekmek manasına da gelir.

Rüyada Bursa’ya Gitmek

Otobüsle Bursa’ya gitmek çalışma alanı dışında güzel bir iş teklifi almak demekken, trenle Bursa’ya gittiğini görmek uzun bir flörtün ardından yapılacak güzel bir evliliğin alametidir. Arabayla tek başına Bursa’ya gittiğini görenlerin hayatları daima üstün başarılarla dolu olur. Ortaksız, tek başına işini idare etmek ve ticarette yüksek kazanç elde etmek demektir.

Rüyada Bursa’yı Görmenin Psikolojik Yorumu

Ertelemekten, vazgeçmekten hoşlanmayan, daima ileriye doğru hareket eden, kendisini geliştirirken bir yandan zamana ayak uyduran güçlü bir kişiliğin işaretidir. Değişiklikten kaçınmayan, durağanlığı sevmeyen kişileri de ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!