RuyaTabirleri.com

Rüyada Burun Akması

Rüyada burun akması, kişinin her anlamda ferahlığa ve rahatlığa kavuşmasına ve tüm sıkıntılarından kurtulmasına işarettir. Rüyada burundan çıkan şeyler genellikle evlada ve hamileliğe yorumlanır. Bu nedenle burnunun aktığını gören kişinin bir çocuğu olur. Bu rüya eşinizin hamile kalmasına veya bekarlar için kısa sürede evlenip evlat sahibi olmaya delalet eder. Rüyada burnundan sümük çıktığını ve bunun yere düştüğünü gören kişinin kız çocuğu olur. Burundan çıkan şeyin elbisenize düştüğünü görmeniz ise erkek çocuğa işarettir. Rüyada burun akıntısı bazen de bereket ve bolluk anlamındadır. Rüyasında burnunun çok aktığını gören kişinin hanesine bereket gelir, bu rüyayı gören kişi rızkını güzel ve kolay yollardan sağlar.

Rüyada Burnunu Mendile Sildiğini Görmek

Rüyada burnunu mendile silen kimse, kendisine bir yardımcı bulur. Çünkü böyle bir rüya genellikle hizmetçiye ve yardımcıya işarettir. Rüyada burnunu temiz bir mendile silen kişi, hayırlı bir kısmet bulur. Bu rüya iffetli ve ahlaklı bir kadının göstergesidir. Mendilde bulunan kötülük, çirkinlik, temizlik veya güzellik yakınlarınızda bulunan veya yeni tanışacağınız bir kadındaki özelliklere işarettir. İşlemeli bir mendil gören kişi, zengin bir adamla veya kadınla evlenir.

Rüyada Burundan Sümük Çıkması

Rüyada burundan sümük çıkması, çeşitli şekillerde yorumlanmaktadır. Bu rüya sıkıntılardan kurtulmaya, kişinin hatalarından dönmesine, hastalıklardan şifa bulmaya yorumlanır. Rüyada burnundan çok fazla sümük çıktığını gören kişi, çeşitli hayırlara ulaşır. Bu rüya nimetlere, bolluk ve berekete işarettir. Burundan çıkan sümük, elde edilecek menfaate, borçlardan kurtulmaya, hamileliğe veya huzurlu bir yuvaya işarettir.

Rüyada Burun Akmasının Psikolojik Tabiri

Rüyada burun akması, rüya sahibinin unutmak istediği anılarına veya kurtulmaya çalıştığı sıkıntılara işarettir. Bazen de bu rüya iç dünyanızda yaşadığınız korkuların ve endişelerin bir yansımasıdır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!