RuyaTabirleri.com

Rüyada Burun Görmek

Rüyada burun gören kişi meslek hayatında başarılar elde edecek ve mesleğinde çok iyi yerlere gelecek demektir. Rüyada estetik ve güzel bir burun görmek şifa bulmaya, sorunların çözülmesine, sıkıntılı durumdan kurtulmaya delalet eder. Rüyada bir kişi burnunun olduğundan daha küçük ve ince olduğunu, cildinin renginin de daha açık ya da daha koyu olduğunu görürse bazı tatsızlıklar yaşayacağına işarettir. Rüya sahibi tanımadığı bir kişinin burnunu rüyasında görürse eğer, bir anda bir söz işitecek demektir.

Rüyasında burnunun ucunun kesildiğini gören kişi, sonradan utanacağı ve rezil olacağı bir hata yapacaktır. Kişi rüyasında burnundan sümük geldiğini görürse eğer, bu sırtı güçlü, makamı yüksek ve sözü geçen birinden yardım alacağı anlamına geliyor. Rüyada burnunun güzel olduğunu gören kişinin iç dünyası ve kalbi çok güzel demektir.

Rüyada Çirkin Burun Görmek

Kişinin rüyasında çirkin, şekilsiz ve büyük bir burun görmesi kendisinin hoş olmayan davranışlarına, eksiklerine ve yanlışlarına işaret eder.

Rüyada Burnuna Sinek Girmesi

Bir kişi rüyasında burnuna sinek girdiğini görürse eğer zor ve meşakkatli bir işe girişeceğine, burnundan sineğin çıkması ise evlat sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Büyük Burun Görmek

Rüyada büyük burun görmek çok hayırlıdır, kişinin artan kazancına ve yükselen başarısı sayesinde terfi etmesine delalet eder.

Rüyada Burnunu Delmek

Rüyada burnunu deldiğini gören kişi zor ve sıkıntılı durumundan bir yakının el vermesi sayesinde kurtulacak demektir.

Rüyada Burnun Akması

Rüyada burnunun aktığını gören kişi, şartları kendisinden çok daha iyi olan, arkası kuvvetli bir kimseden yardım alacak demektir.

Rüyada Burnun Kanadığını Görmek

Rüyada burnunun kanadığını gören kişinin parası, malı ve rızkı artacak demek ama kişi rüyasında başkasının burnunun kanadığını görürse bu tam tersine maddi zarara uğrayacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!