RuyaTabirleri.com

Rüyada Burun Karıştırmak

Rüyada burun karıştırmak, kişinin rahatının bozulmasına ve sıkıntıya girmesine delalettir. Çünkü burun genellikle rahatlık, mutluluk ve neşeye işaret eder. Rüyasında burnunu karıştıran kişi, rahatını bozacak hareketlerde bulunur ve kötü arkadaşlıklar edinir. Bazen de bu rüya kişinin aile efradında meydana gelecek sıkıntılara ve kavgalara, eşler arasında görülecek mutsuzluk ve huzursuzluk hallerine yorumlanmaktadır. Rüyada burnunu karıştırıp içinden bir şey çıkaran kimse büyük bir mal sahibi olur ve para kazanır. Aynı zamanda bu rüya maddi ve manevi rahatlığa ve huzura, kişinin başına gelecek olumlu hadiselere yorumlanmaktadır. Rüyasında burnunun içinden sümük çıkaran kişinin elinden bir miktar mal çıkar.

Rüyada Burnun İçini Görmek

Rüyada burnunun içini gören kişi, aile saadeti yaşar. Bu rüya sizin arkadaş, akraba, aile bireyleri gibi çevrenizde bulunan ve sizin için önemli olan kimselerin sembolüdür. Bu nedenle burnun içinde görülecek iyi veya kötü durumlar bu kimselerin başına gelecek olaylara veya onlarla olan ilişkilerinize yorumlanmaktadır. Burnunuzdan kan gelmesi ufak çaplı tartışmalara, burnunuzla oynamanız hayatınızda meydana gelecek değişikliklere, burnun içinden çıkan kıl zenginleşmeye ve kendinizle beraber sevdiklerinizi de kalkındırmaya yorumlanır.

Rüyada Burnunun Küçüldüğünü Görmek

Rüyada burnun küçülmesi, kişinin başına gelecek bir felakete, hakaret işitmeye ve hakkında dedikodu yapılmasına delalet eder. Burun küçülmesi bazen de iş hayatındaki zorluklara ve başarısızlıklara yorumlanır. Burnun büyümesi ise genişlik, zenginlik ve ferahlık anlamlarına gelmektedir. Rüyada burunda görülen iyilik maddi manevi her konuda yaşayacağınız güzelliklere ve elde edeceğiniz nimetlere yorumlanırken, kötü durumlar ise bela, musibet veya sıkıntı anlamına gelmektedir.

Rüyada Burun Karıştırmanın Psikolojik Tabiri

Rüyada burun karıştırmak, karmaşık ilişkiler yaşadığınızın veya kafanızı kurcalayan birtakım sorunlarla boğuştuğunuzun göstergesidir. Bu rüyayı gören kişi içinde bulunduğu sıkıntılar için çözüm bulmayı arzulamaktadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Burun Karıştırmak İle İlgili Rüyalar;

  1. Şilan (06 Eylül 2015 saat: 15:41)

    Rüyamda burnumu karıştırdım sümük çıktı ve bundan utandım.Saklamaya çalışarak lavobaya gitmeye çalışıyordum. Sırf kısa yaZdın dediği için salak salak şeyler yazıcam mecbur. Dara dara dım tıs çık yani daha ne kadar uzatabilirim kısa bir rüyaydı ne saçma site lan

  2. Anonim (13 Haziran 2015 saat: 11:05)

    Rüyamda sevdiğim kişinin de aralarında bulunduğu bir takım erkek gördüm sıraya girmişlerdi ve gözleri kapalıydı, her kız sırayla gelip sevdiğine kırmızı gül veriyordu bende sevdiğim kişiye veriyordum tam kapıdan çıkarken sevdiğim kişi gözlerini açıp bana baktı güldü bende ona bakarak güldüm ve kapıdan çıktım.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,