RuyaTabirleri.com

Rüyada Burun Temizlemek

Rüyada burun temizlemek, kişinin rahata ermesine, sıkıntılardan kurtulmasına ve her anlamda ferahlamasına işarettir. Rüyada burun görmek genellikle hayra yorulur ve kişinin halinin güzelliği anlamına gelmektedir. Bu nedenle kişinin rüyasında burnunda meydana gelen sıkıntı verici bir durumu temizleyerek gidermesi, dünya hayatında hayırlı bir olaya yaşamasına, maddi manevi her konuda ferahlamasına işarettir. Rüyada tuvalette burnunu temizleyen ve çok ses çıkaran kimse, gerçek hayatta kendi menfaatleri için insanları rahatsız eder. Bu rüya kişinin bencilliğine ve nefsine düşkün biri olmasına delalet eder.

Rüyada Burnunda Sümük Görmek

Rüyada burunda görülen sümük, su gibi herhangi bir şey genellikle mala ve evlada yorumlanır. Rüyasında kişinin burnunun akması yakında kendisinin, eşinin veya akrabalarından bir kimsenin hamileliğine, bekarlar içinse bu rüya evlenip çoluk çocuk sahibi olmaya yorumlanmaktadır. Rüyada burnunuzdan çıkan sümüğün yere düşmesi hamilelik sonucunda doğacak olan çocuğun kız olmasına; burundan çıkan sümüğün üzerinize bulaştığını görmeniz ise dünyaya gelecek olan çocuğun erkek olmasına işarettir.

Rüyada Burnunuzun İçinden Bir Şey Çıkması

Rüyada burundan çıkması mümkün olmayan bir şeyin burundan düşerek üzerinize bulaştığını görmeniz, sizin fıtratınıza benzemeyen bir çocuk sahibi olacağınıza işarettir. Rüyada burundan su damlaması, kişinin birden fazla çocuk doğurmasına, burundan kan damladığını görmek zorluklardan sonra ortaya çıkacak ferahlığa ve rahatlığa, burundan sümük aktığını görmek ise hastalıklardan şifaya, sıkıntılardan refaha erişmeye ve kişinin neslinin çok mal ve mülkünün fazla olmasına yorumlanır.

Rüyada Burun Temizlemenin Psikolojik Tabiri

Rüyada burun temizlemek, kişinin iç dünyasında hatalarından pişmanlık duyduğunun ve hayatını düzene koymak istediğinin bir göstergesidir. Böyle bir rüya bilinç altınızda hayatınızı gözden geçirdiğinizi ve kötü olanı terk ederek doğru yola ulaşma arzu ve isteğinizi yansıtmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!