RuyaTabirleri.com

Rüyada Burundan Kan Gelmesi

Rüyada burundan kan gelmesi, genellikle iyiye yorulmaz ve beklenmedik kazalara, üzücü haberler almaya alamettir. Ailevi sorunların kişiye ağır bir yük vermeye başladığını, fazlalaşan sorumlulukları yerine getirmekte zorlanan rüya sahibinin aşırı çalışmaktan dolayı fiziksel yorgunluk dışında bazı sağlık sorunları da yaşamaya başladığını tabir eder. Burnundan birkaç damla kan geldiğini ve sonra durduğunu gören kişiler geçici bir üzüntü yaşarlar. Yapılan bir işten pişman olmak, işlenen bir suçun itirafında bulunarak çekilen vicdan azabından kurtulmak demektir. Burundan sürekli kan geldiğini görmek ise yapılan işin legal olduğunu yahut haram kazanç edinildiğini ifade eder. Burnundan kan geldiğini ve doktora gittiğini görmek ise aile büyüklerinden azar işitmek, gidilen yanlış yol nedeniyle pek çok eleştiri almak demektir.

Rüyada Burun Kanamasını Durdurmak

Kişi kendi burnunun kanadığını ve durdurduğunu görürse, hayatı boyunca her işi kendi halledecek, kimseye minnet duymadan yaşayacak demektir. Bir müddet insanların yaptığı kötülükler yüzünden can sıkıntısı ve üzüntü yaşamak anlamına gelen rüya aynı zamanda rüya sahibinin aile hayatındaki olumsuzluklara fazlaca kafayı taktığı için gecesinin gündüzünün birbirine karıştığını da ifade eder. Evliliğinde sorunlar olan veya eşiyle boşanmayı düşünenler için bitişlerin habercisidir ve mevcut ilişkinin ya da evliğin sona ereceğini tabir eder.

Rüyada Burundan Kan Gelip Bayılmak

Bir müddet sosyal hayatla bağlarını koparacak olan rüya sahibini başına gelenleri düşüneceğine, acılarını ve kederlerini içine atacağına yorumlanır. Mutsuz bir ruh hali içine girmenin, haksızlıklardan ve şanssızlıklardan dolayı öz güven eksikliği yaşamanın da tabiridir. İnancından sapan kişilerin yanlış insanlarla görüşmek yüzünden yaşayacakları sorunları da ifade eder.

Rüyada Burundan Kan Gelmesinin Psikolojik Yorumu

Kişinin iktidarının sarsıldığını düşündüğünü ve inanların gözünde değerinin azaldığına inanmasını temsil eder. Öz güven konusunda eksikliklerin hissedildiği, eski günlerin özlenildiği zamanlar geçirildiğini bildiren rüya yalnızlık çekildiğini ve duyguların paylaşılmasında zorluk yaşandığını da tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!