RuyaTabirleri.com

Rüyada Buruşuk Kağıt Görmek

Rüyada buruşuk kağıt görmek, eve gelecek resmi bir evrak nedeniyle kişinin gün boyu can sıkıntısı yaşayacağına, moral bozukluğuna ve yakın zaman için yapılan planlarda istenmeyen bir değişikliğe gitmeye alamet eder. Aynı zamanda hali hazırda mahkemesi olan kimselerin dava sonucunu almalarında sorun çıkacağına ve mahkemenin bir süre daha uzayacağına tabir edilir. Emekli olmayı düşünen kimselerin giderlerinin çoğalması yüzünden bir süre daha çalışmaya devam edeceklerini, borçlarını ödedikten sonra planlarını hayata geçirebileceklerini ifade eder. Gözyaşına ve hayal kırıklığı yaşamaya, kederli günler geçirmeye yorumlandığı gibi, kişinin yaşayacağı aksilikler yüzünden geleceğini bambaşka bir şekilde yönlendireceğine alamet eder. Üzeri yazılı bir kağıdı buruşmuş şekilde görmek ise sınavlardan geçersiz not almak, iş başvurularından istenilen şekilde sonuç almamak manasındadır.

Rüyada Çöpe Buruşmuş Kağıt Atmak

Rüya sahibinin içindeki bulunduğu koşulları, olumsuz olayları ve yaşadığı aksilikleri göz önünde bulundurmak suretiyle, tüm hayatını yeni baştan başlayacak şekilde düzenleyeceğine, karamsarlığa kapılmak, dünyaya küsmek yerine koşulların elverdiği şekilde yaşayacağına alamettir. Yapılan bir işten beklenen neticeyi alamayan kişinin karamsarlığa kapılmadan hareket edeceğini, başa gelenleri sabırla karşılayacağını ve asla Allah’a karşı çıkmayacağını tabir eder.

Rüyada Kağıtları Buruşturup Fırlatmak

Birden fazla kağıdı buruşturup etrafa attığını görmek, öfkeyle hareket etmek ve zararla oturmak manasındadır. Nefsine hakim olmakta zorlanan rüya sahibinin karşılaştığı olumsuz olaylarda fevri davranışlar ve sözler sarf etmesinden ötürü karşısındaki kişileri kırıp geçireceğini, zaman zaman gelecekte kendisine zarar olarak dönecek konuların farkına varamayacağını ifade eder. Sinirle veya kavga anında mevcut ilişkiyi sonlandırmak ve gereksiz bir inat yüzünden iyi giden işleri bozmak demek olduğu gibi, mal kaybı yaşamak şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Buruşuk Kağıt Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin düşüncelerinde net olamadığını ve kafa karışıklığı yüzünden karar vermekte güçlük çektiğini, özel hayatına yön veremediği için kendisini mutsuz hissettiğini bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!