RuyaTabirleri.com

Rüyada But Görmek

Rüyada but görmek, rüyayı gören kişinin makbul olan dünya mallarına kavuşacağına, zenginliğine zenginlik, parasına para, lüksüne de lüks katacağına, dünya nimetlerinin en hayırlılarından daha fazla istifade edeceğine, gözünün hiç birşeyde kalmayacağına, hayattan yana her istediğini elde edeceğine ve bunun keyfini süreceğine işaret eder.

Rüya sahibi bulunduğu noktaya hazıra konarak değil emeklerinin karşılığını alarak gelecek demektir. Refah düzeyinin artacağına, rütbenin yükseleceğine, kazancın devamlı olacağına, rızkın kesilmeyeceğine ve hayatın güzelleşeceğine alamet eder.

Rüyada But Yemek

Rüyayı gören kişinin dünyadaki her güzelliğin ve her lezzetin tadına varacağı kadar özel ve ayrıcalıklı bir hayatı olacağına, yokluk çekmeyeceğine, bilakis hiçbir eksiğinin kalmayacağına, parasal konularda kolaylık içinde yaşayacağına, ihtiyaçlarını giderme konusunda hiçbir zorluk yaşamayacağına tabir edilir.

Rüyada But Pişirmek

Rüyayı gören kişinin kendisine büyük gelir sağlayan bir meslek dalı ile uğraştığına, kazandığı paranın kendisini tatmin edecek oranda olduğuna, rahat şekilde ve iyi imkânlarda yaşamasına el verdiğine, hiç kimseye maddi sorumluluk duymasına gerek kalmadığına, borçsuz, sıkıntısız ve rahat yaşadığına alamet eder.

Rüyada Tavuk But Görmek

Rüyayı gören kişinin yaptığı kazançlı işler sayesinde ileride bir servete sahip olacağına işaret eder. Rüya sahibinin helal olan mallara, ekmeğe ve paraya sahip olduğuna, alın terinin karşılığını aldığına, dünyada tadını bilmediği hiçbir nimetin, keyfini sürmediği hiçbir fırsatın olmadığına, yazları tatilinden geri kalmadığına ve konfor içinde olduğuna rivayet edilir.

Rüyada Koyun Budu Görmek

Rüyayı gören kişinin asla bitmeyecek bir zenginliğe kavuşacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin tapularının, araba ve ev anahtarlarının, kasada da bol parasının olacağına, yaşamının gösterişi ile dikkat çekeceğine, herkesin imrendiği ve hayalini kurduğu yaşamın da Allah tarafından kendisine nasip edileceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: