RuyaTabirleri.com

Rüyada Butik Görmek

Rüyada butik görmek, küçük adımlarla başlanan bir işte muvaffak olmaya ve gelecekte bu işten çok büyük paralar kazanmaya delalettir. Butik gören kişilerin hayatları renkli olur ve arkadaş, dost çevreleri her zaman kendisine destek olan kimselerle doludur. Maceralarla geçen hayatın kişiye çok şey öğreteceğine, elde edilen tecrübeler sayesinde erken yaşta hayata karşı duruşunu sağlamlaştıracak olan rüya sahibinin, kolay kolay pes etmeyeceğine ve sıkıntılar karşısında vakur bir tutum sergileyeceğine yorulur. Küçük mallar almanın, arsa veya tapularda hisse sahibi olmanın da alametidir. Kısmetli bir hayat sürüleceğini de müjdeleyen rüya, yokluk yüzü görülmeyeceğini, yoksul bir kimse ise de tez zamanda maddi durumunu düzeltmek için fırsatlar bulacağını alamet eder.

Rüyada Butik Açtığını Görmek

Butik açmak, kötü insanlardan uzak yaşanılacağına ve kişinin başındaki uğursuzlukların da kısa sürede yok olacağına, yaşanan bazı aksilikler nedeni ile morali bozuk olan rüya sahibinin kendisini toparlayarak işinin başına döneceğine alamettir. Kısa bir müddet sağlık problemleri nedeniyle sosyal hayatından uzaklaşan kişilerin yeniden kalabalık ve eğlenceli aile ortamlarına, arkadaşlarla çıkılacak yolculuklara katılacağını ve keyfinin her gün daha da artacağını bildirir. Olumlu gelişmelere ve kişiyi pozitif etkileyen haberlere de yorumlanır.

Rüyada Butik İşletmek

Bir başkasına ait butiği işlettiğini gören kişiler, ekmeklerini taştan çıkarırlar ve sahip oldukları azim sayesinde ilerleyen zamanlarda kendi işlerini kurarlar. Geleceğin kişinin istediği gibi şekilleneceği müjdesini veren rüya, sevilen kimselerden görülecek maddi desteğe veya yatırım anında uzun vadeli alınacak borçlara da alamettir. Başı sıkışık olan kişiler için yakınlarından gelecek destekle zor günleri çok daha kolay atlatacaklarına da tabir edilir.

Rüyada Butik Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin ruhundaki boşluğu doldurmak için sürekli alışveriş yaptığını işaret eder. Butik, simgesel olarak doyumsuzluk, manevi eksiklik anlamına da gelir ve kişinin doğru analiz yapamadığı için ihtiyacı olan durumları da doğru tespit edemediğini bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!