RuyaTabirleri.com

Rüyada Büyü Bozmak

Rüyada büyü bozmak, kendisine yapılan bir fenalığı ortaya çıkarmak, bu kötülüğü yapan kişinin mahcup olmasını sağlamak demektir. Aynı zamanda rüya sahibinin yakın geçmişte yaşanan olumsuz bir olay esnasında çevresindeki dost ve düşmanı çok daha iyi ayırt ettiği anlamını taşır. Kişinin sahip olduğu aile ve mutlu yuvasını kıskanan kimselerin varlığına dikkat çektiği gibi bu dönem içinde nazarla ilgili şikayetlerin gündeme gelebileceğini delalet eder. Rüya sahibinin her konuda her şeyi insanlara anlatmaması gerektiğine dair de bir uyarıdır. Yeni tanışılmış kişilere karşı mesafeli olmanın ileride yaşanabilecek bazı sorunların önüne geçeceğine ifade edilir.  İş yerinde bulunan art niyetli bir kimse yüzünden hak edilmiş mevkiye çok daha geç zamanlarda ulaşılacağını bildirir.

Rüyada Büyü Yapmak

Kendisini büyü yaparken görmek hayatım güzel yanlarından mest olurken ahiret hayatına unutmak manasına gelir. Yani kişinin sadece bu dünyaya yönelik işler içinde bulunduğunu, maneviyatını önemsemediği için zaman zaman günaha girdiğini tabir eder. İslami olarak hayra yorulmayan rüya yanlış işler peşinde koşulduğunu, en kısa zamanda kişinin kendisini toparlayarak dini ibadetlerini yapmaya başlaması gerektiğini anlatır.

Rüyada Büyücü Görmek

Çok istenilen ya da arzu edilen bir durumla ilgili helal olmayan yollara başvurmak üzere olan rüya sahibinin çevresi tarafından uyarılacağının işaretidir. Bir bakıma yoldan çıkmanın, doğru yoldan ayrılmanın zarar getireceğini anlatır. Kişinin yakın çevresinde yüzüne ayrı, arkasından farklı konuşan birinin varlığına yorumlanır. Güven vermeyen insanlarla ortaklık kurulması halinde ciddi maddi kayıplar yaşanabileceği konusunda da uyarıcıdır.

Rüyada Büyü Bozmanın Psikolojik Yorumu

Çevrede olup biten her şeyin farkında olan kişilerin gözlem yetenekleri sayesinde daha az hata yaparak ilerlediklerini gösterir. Özellikle iş konusunda mantığıyla hareket eden kimselerin duygularını geri planda tutmalarından ötürü doğru kararlar aldıklarını işarettir. Bilime duyulan merakın ve dogmalara karşı gelmenin işaretidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!