RuyaTabirleri.com

Rüyada Büyü Görmek

Rüyada büyü görmek, hileye, fesada, harama, gıybete ve kem göze işaret eder. Rüya sahibinin çevresindeki kişilere çok dikkat etmesi gerektiğine, herkese hemen güvenmemesine ve sırlarını açmamasına tabir edilir. Rüyada büyü görmek, rüya sahibi için başarılarının ve hayatının güzelliği nedeni ile çekilmediği anlamına gelir. Rüya sahibi çevresindeki kişilere dikkat etmezse üzücü olaylar yaşayabilir ve yıpranabilir. Çünkü iyi niyeti ve saflığı ile kendisinden faydalanmak isteyen kişiler çoktur diye tabir edilir. Rüyada büyü görmek aynı zamanda rüya sahibinin çevresinde, ölümünden sonra malının üzerine konmanın planlarını yapan, akbaba kılıklı kişiler olduğu ile yorumlanır.

Rüyada Kendisine Büyü Yapıldığını Görmek

Rüya sahibinin kendini hayatın heyecanına ve paniğine çok kaptırdığına ve sanki hiç ölmeyecekmiş gibi yaşamaya başladığına yorulur. Kişi neredeyse hak yolunu terk etmeye yaklaşmış demektir. Rüya sahibi anlamsız bir hırsa bürünmüş, daha çok paranın ve daha çok malın peşine düşerek, yalan dünyanın yalan işleri ile çok alakadar olmaya başlamıştır.

Rüyada Büyü Yapmak

İhaleye fesat karıştırmak deyimi ile tabir edilir. Yani rüya sahibinin, hak yolundan ayrılıp yanlış ve günah yollara girerek ve helal olmayana el uzatarak kazandığı lokmaya delalet eder. Rüya sahibi Allah katında günahkâr olacaktır.

Rüyada Büyü Yaptırmak

Rüya sahibinin hayatının olumsuz yönde değişmeye başlayarak her şeyin alt üst olmasına, bütün planların suya düşmesine ve tüm projelerin yarım kalmasına delalet eder. Rüyasında büyü yaptırdığını gören kişi bir süre arka arkaya hayal kırıklığı yaşayacak demektir.

Rüyada Büyücü Görmek

Musibet anlamına gelir. Rüya sahibi için kötülüklerin kol gezeceği, kötü olayların yaşanacağı, olumsuz haberler duyacağı ve işlerinin bozulacağı günler yaklaşıyor diye tabir edilir. Büyücü, üzüntü ve sıkıntı yaşamak anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Büyü Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. meltem (20 Mart 2014 saat: 13:26)

    siyah kaplı bir cevşenin ucuna katran gibi bişey sürmüşler ve yapış yapış onu da evlenmezden önceki kimliğimin üstüne koyup gösteriyorlar bana.bak sana büyü yapılmış diyorlar yalnız ne için yapıldığını bilmiyorum o cevşenin nerdeyse aynısı hatta o bile olabilir annemlerin evinde.yaklaşık 10 senedir durur yalnız onu merak edip bundan bir kaç ay önce açmış ve geri paketine koymuştum

  2. Leyla (04 Şubat 2014 saat: 21:43)

    Bir birkac gun arayla iki defadir ruyamda bana buyu yapildigini goruyorum, ama uyandigimda yapilan buyuyun ne amacla yapildigini unutuyorum. ilk ruyamda cadi, yada buyucu beni cok seviyor, ben onun evinde kalmaya basliyorum. diger ruyamin detaylarini pek hatirlamiyorum, tek bildigim, birisinin bana buyuk yapiyor olmasiydi. Universite ogrencisiyim ve suanda sinav stresiyle ugrasiyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,